Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás vs. Szeparációs szorong...

Fogzás vs. Szeparációs szorongás? Mi lehet?

Figyelt kérdés
nappal szerintem szeparációs mert nem mehetek ki a szobából úgy hogy ne fakadna sirva. Sokszor ott kell ülnöm mellette különben sir. Vagy átkéreckedik hozzám, mamától, apától. De északa 6-7szer is fent van és sir nagyon. pedig együtt alszunk, sokszor át is ölelem, tehát érzi hogy ott vagyok. Sokszor dobálja magát álmában, nyöszög, fel-felsir álmában is. most már 3 ilyen északánk volt! 8 hónapos és eddig egy foga van csak.
2010. nov. 19. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk pontosan ugyanez van, de még nem jöttem rá, melyik vagy netán valami más ok(mozgásfejlődés, feldolgozatlan nappali élmények) Talán az már javult, hogy nem mindig sír, ha eltűnök a láthatárról. De ez is változó. Nálunk csak a cici nyújt vigaszt éjjel, de az szinte 100%-ban. Most éjjel is kb. 6x felriadt és sokat mocorgott. Nekünk 4 fogunk van. Tiéd mennyi idős? Enyém 11,5 hós. Ne haragudj, hogy nem tudtam érdemben segíteni. Maximálisan együttérzek veled. Kitartás!
2010. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap este adtam neki germicid c kupot mert én is fáradt voltam már nagyon, meg gondoltam, hátha a foga. És, átaludta az északát!
2010. nov. 20. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
a fiam 11 hós, 6 foggal. Amikor éjjel 3x kel,és vigasztalhatatlanul sír ivás, szellőztetés, pelucsere, dajkálás ellenére, én is adok Nurofent, hogy tudjunk pihenni. Tuti a foga, unokanővéremnek 3 gyerkőce van, ő javasolta.
2010. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyanebben a cipőben járunk, nekem 11 és fél hós a lányom. Csak én azóta ezt csinálom, mióta megszületett:(

Én most szoktattam le az éjszakai ciciről, mert már hámhiányos volt a mellem. Neki 6 foga van+2 bújóban. Valószínűleg mi vagyunk a hibásak, mert nem tanítottuk meg az önálló alvásra, így mindig kell vki vagy vmi, h eltudjon aludni.

Engem is érdekelne, ha vki tud megoldást...

2010. nov. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!