Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor rakjam le aludni 1...

Mikor rakjam le aludni 1 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Mikor szopik, utána felélénkül, elég nehezen alszik el, van hogy csak 1 óra múlva. Ez idő alatt nem sir, csak nézelődik. Mi a jobb, ha ilyenkor dajkálom, foglalkozok vele, vagy ha lerakom, és ott "elaltatja" magát egy idő után?
2008. jún. 21. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor tedd le aludni, ha álmos! Biztosan meglátod rajta. Az enyém elkezdi dörzsölgetni két kezével az orrát és a szemeit. Akkor tudom, hogy aludni akar.
2008. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi problémám van, csak fordítva...

Az enyém szopik, elalszik cicin, leteszem, de ha olyan napja van, fél - egy óra mulva felébred és megint cicit akar. Nem tudom fenntartani, nem jó neki ha dajkálom, ha leteszem, ha cumizik, neki cici kell. Aztán megint alszik fél-egy órát, és ez így megy egész nap. Fárasztó, de nem tudok vele mit tenni.

Más napokon meg 4 órát alszik, eszik, majd megint 4 órát alszik... A fene érti őket:-))

De szerintem tedd le nyugodtan, elaltatja ő magát, mert ha dajkálod, azt fogja megszokni, és igényelni később is. Néha persze kell vele foglalkozni, beszélgetni, én is úgy szoktam, hogy leteszem a helyére, és odaállok mellé, és úgy beszélek hozzá kicsit, na meg pelusozás és szoptats közben is, néha ezek előtt amíg bírja cérnval kaja nélkül:-)

2008. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!