Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lehet baj abból ha hagyom...

Nem lehet baj abból ha hagyom pelussal aludni kisfiamat?

Figyelt kérdés
Olvastam és hallottam már sok helyen, hogy az jó ha szeret markolászni egy pelust és olyan érzés neki mintha egy darabka szeretetet otthagynánk vele és könnyebben alszik el. Az én babám is szívesen fogja miközben altatom, de félek ott hagyni vele, nehogy a fejére tegye és ne kapjon levegőt. El kell venni tőle, vagy aludhat vele?
2009. jún. 24. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi idős?
2009. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a fiad? Az enyémnek a bukások miatt mindig volt a feje alatt pelus,ami nem mindig maradt ott, de sosem láttam, hogy a fejére húzta volna.
2009. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 éves lesz.
2009. jún. 24. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem vedd el. Én semmit nem raktam a kiságyába egy ideig. Aztán 9-10 hós lehetett, amikor bekerült egy nyuszi, de egy éves elmúlt amikor elkezdett érdeklődni utána. Most 14 hónapos és tényleg ölelgeti, hurcolássza, puszilgatja, ha aludni megyünk akkor nyuszi és cumi, már keresi.
2009. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, akkor már nyugodtan vele maradhat ;)
2009. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém, aki már nagy, 3 hónapos korától aludt kendővel. Megnyugtatta, vitte magával, ha utaztunk az autóban, ha álmos lett, megkereste. Még most is megvan ez a szokása, pedig már iskolás. Én nem látok benne rosszat. Szerintem ne vedd el tőle:)
2009. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat. Babám a fejére húzta, nem lett baja. Szerintem már elég nagy, megoldja, ha "rossz" helyen van megigazítja.
2009. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veszélyes. Én mind a három babámnak csináltam ilyen "rongyit" (mi így hívjuk). Csak én négyfelé vágtam egy textilpelust és hímeztem rá. Nagyon bevált, mert tudom cserélgetni és mosni, ha bekoszolódik és elég kicsi, hogy ne okozzon gondot forgolódás közben sem.
2009. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is azzal alszik,mert megnyugtatja,megmarkolja,és az arcocskájához húzza a csücskét.Soha nem tekeredett rá.Szerintem nem kell elvenned tőle,pláne hogy már egy éves,megigazítja magának,ha nem jó neki.
2009. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok. A lányom 13 hónapos. Nemhogy pelussal alszik hanem csak az én illatommal átitatott polómmal vagy hálóingemmel alszik. Van egy majd akkora malaca az ágyba mint ő maga meg egy kicsike díszpárna. A takarótól jobban lehetne félni hogy alá kerül és megfullad, mivel az vastagabb és nem légáteresztőbb, de az enyim még azt is lerugja magáról. Mindig úgy alszik el, hogy mindent magaköré gyüjt és úgy ébred, hogy semmi nincsa közelébe.
2009. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!