Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teszitek a két gyereket...

Mikor teszitek a két gyereket egy szobába? Mennyi idősen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van most egy 1 éves kislányom és ha jönne a kistesó akkor mikor lehet őket egy szobába tenni.Mert az elején úgy csinálnánk hogy a kislány a saját szobájába mi a sajátunkba a pici meg egy harmadikba.Az 1 évesnek nagy szobája van (Kb 30nm) és egyszer szeretném egy szobába tenni őket.De félek ha még az egyik nem alussza át az éjszakát felébreszti a nagyobbat.Viszont mondták már azt is hogy ha együtt alszanak, a kissebbet megnyugtatja a nagyobb szuszogása.

Na szóval tanácsokat, tapasztalatokat várok.:-)


2009. okt. 11. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most vagyok félidős a másodikkal. A kicsi 3 hónapig mellettünk lesz a bölcsőben, utána megy át a tesóhoz a gyerekszobába a kiságyba.

Én is félek tőle, hogy mi lesz, hogy lesz, mert még lányom is, aki most 16 hós sokszor felsír éjjel, de remélem nem lesz gond, mert a nagyszobában nem fér el a kiságy...

2009. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van mindenkinek külön szobája, miért akarod egy szobába tenni a két kicsit? Én nem tenném egy szobába őket, had legyen meg mindegyiknek a saját kis kuckója. Nekem most egy kisfiam van, de ha jön a tesó, külön lesz, se hozzá, se a mi hálószobánkba nem fog bekerülni, Szokja meg, hogy külön van. A kisfiam is első perctől kezdve külön szobába volt, nem is hajlandó nálunk a nagy ágyba aludni, csak a sajátjába.
2009. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért gondoltam hogy külön teszem mert egyszer szeretnénk még egy harmadikat is és őt szeretném abba szobába.(mikor pici).A nagyobbak akkor már jó el lesznek külön.
2009. okt. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!