Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siesta vs. Elefanten (Deichman)?

Siesta vs. Elefanten (Deichman)?

Figyelt kérdés
A Siesta tényleg annyival jobb lenne? Töb mint duplájába kerül!
2009. okt. 11. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a lába egészségét nézed, akkor inkább Supi+, Supy, vagy Salus cipő. ezek supináló talpúak.
2009. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmmm..? Supitáló? Ez mit jelent?
2009. okt. 11. 09:36
 3/10 A kérdező kommentje:
izé supináló?
2009. okt. 11. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
supináló talp:megtámasztja a bokát
2009. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kidöntött, úgynevezett "supinalt" talp megtámasztja a bokákat.


A rugalmas, sima felületű talp engedi tornázni a lábizmokat járás közben.


Használata elősegíti a láb boltozatait kialakító izomzat


erősödését, a lábboltozatok kifejlődését.

2009. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdst én is feltettem magamnak.Elmentem kipróbálni.Ez tavasszal volt.Az elefanten cipőbe nagyot csalódtam.Az én babámnak magas a lábfeje (mint a legtöbb babának) és abszolút egy cipő sem ment a lábára.Ekkor vettem asso cipőt.Nagyon jó.Akkor próbálkoztam az elef. cipővel nyáron is akkor is csalódás lett a vége.Ekkor chicco cipőt vettem, ez is jó.

Most pont a héten megint próbálkoztam a deichmanba és megint csalódás lett a vége és FALKOM cipőt vettem.Én mégegyszer nem megyek a deichmanba cipőt venni a gyereknek.Ja és az sem olcsó annyira és nem vmi különösek.

Pont most olvastam egy oldalon melyik a jó cipő (hogyan válasszunk)mert mind azt hirdeti hogy gyógytalp stb stb..

de az a jó cipő, ami egy méreten belül több formát tud nyújtani.A deichmanba azt tapasztaltam, hogy egy kaptafára készültek.De vkinek meg ez jön be.Nekünk nem.

2009. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én ezt találtam(2.-3-dik vagyok)

[link]

2009. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a dévényes tornászunk a Mouse,v.a DR.Punto cipőt ajánlotta.Jó árban vannak,a sarok megtámasztását pedig egy beleragasztható sarokék megoldja,ami párszász forintért kapható a szakboltokba,azt a deichmanosba is bele lehet ragasztani és nem lesz lúdtalpas a gyerkőc.
2009. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még csak azt kérdezném, hogy hol lehet üzletben, nem webshop, asso, falcon, dr punto, supy cipőket venni? (Debrecen)
2009. okt. 11. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan próbáld fel az elefantent. nekünk az volt az 1. lépés cipője a fiamnak, tökéletes, minden szempontból. aztán vettünk neki neki-ot, ami 1 kapal szar mellette. alig várom a telet, h végre megint normális, elefanten csizmája legyen. barátnőmék is azt vették a kislányuknak, a tesómék is, és mindenki maximálisan meg van vele elégedve.
2009. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!