Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tanuló, éppen járó...

Járni tanuló, éppen járó babának, hol vesztek cipőt? A deichman-on kívűl? Hol lehet?

Figyelt kérdés
Nem budapestiek vagyunk. köszi
2011. ápr. 9. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen olvastam és a védőnő is mondta,hogy ha nem muszáj ne adjunk a babára cipőt amíg nem jár önállóan stabilan!
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor mezitláb rakjam le?

megyünk anyukámhoz ott járólap van, ami nagyon hideg (családi ház) és kénytelen vagyok lerakni. Vagy már szoktunk az után is menni kézenfogva. Mert igénye van rá.

Önállóan már lépked, de még csak 6-7 lépést. meg ha nem rakom le soha nem tanulja meg.

de a kérdés az volt, hogy hol tudok máshol venni?

2011. ápr. 9. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ez azert ebben a formaban nem igaz...sok gyerek azert kesik a jarassal mert nem adnak ra megfelelo cipot es a talpa 5 pont helyett csak 3-4 ponton all es ezert bizonytalannak erzi a jarast...ha cipo mellett dontesz akkor erdemes olyat venni ami fogja a bokajat a talpa viszonylag puha es a belseje egy ici picit meg van emelve. nehez manapsag jo cipot venni de az en jarni nem akaro fiam ahogy kapott egy megfelelo cipot egybol elindult...kerulendo a nike adidias humbukcipok mert trampli lesz a jarasa...ha bizonytalan vagy akkor beszelj egy gyeremekortopeddal aki megvizsgalja a talpat es amennyiben mindent rendben talal valoban eleg neki egy tappancsos zokni hogy ne csuszkaljon
2011. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

itthon gumis zokniban van, de vennék cipőt, csak nem tudom melyik jó.

Vettünk elefantent és nem vagyok megelégedve. Első lépés cipő. 1 hónap után válik le róla több helyen is a gumirozás. Ahhoz viszont drága.

2011. ápr. 9. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a cipőket a "siestaolcson.hu" oldalon,ha drágának találod,nézz körül a teszveszen.
2011. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van a közeletekben Tégel, nézd meg a Marci cipőket.

Vmelyik nap néztem (Miskolcon), könnyű, hajlékony a talpa, és strapabírónak tűnt. 3-4000 Ft között volt.

Én is néztem az Elefantent, de most, hogy írtad, hogy milyen, gondolkodóba estem...

2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!