Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008. november 10-én született...

2008. november 10-én született babák anyukái! Hogyan ünneplitek az első szülinapot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi, vagyok, mit terveztek, hogyan töltitek ezt a nagy napot.
2009. okt. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom 2008.Nov.19-én született,de mi ünnepelni fogunk!:)

Előtte nap megsütöm a szép tortáját és délelőtt főzünk valami finomat,délután pedig a szűk család felköszönti!!

A lényeg nem az lesz hogy mit csináltok egész nap,hanem hogy érezze a baba hogy ő van a középpontban!!Előre is Boldog Szülinapot a Picidnek!!!:)

2009. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Igaz mi ma tartottuk az első szülinapot,nagyon jól sikerült.Itthon tartottunk "

babazsúrt",nagyszülőkkel ,keresztszülőkkel,nagynénik,nagybácsik.

A sok ajándékot imádta bontogatni a kislányom,a torta hatalmas sikert aratott,főleg a tüzijáték.Megjegyzem mi jobban élveztük apával mint a baba.Feldiszitettük a lakást és felfújtunk egy halom lufit.

2009. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nektek is boldog szülinapot, és szép ünneplést kívánok!
2009. okt. 10. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2009. november 19-én született a kislányom. Mivel van egy nagyobb lányom is, aki 5 éves, szeretném az ő bevonásával megtervezni és kivitelezni az ünnepséget. Együtt fogjuk elkészíteni a dekorációt, amíg a kicsi alszik. Előző nap tortát fogunk sütni. Délutánra nagy vendégséget hívunk (nálunk ez így szokás). Az ünnepés egészen estig fog tartani. Mi már nagyon várjuk!
2009. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!