Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi marhatta ki a popsiját?

Mi marhatta ki a popsiját?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisfiam popsiját vmi nagyon kimarta,ma kaki után lett egy csúnya 5forintos nagyságú piros folt rajta.

hiába kenem be sudokrémmel,a piros részt nem is fogja be a krém,és szegénykének nagyon fájhat,mert rettentöen sír.

szerintetek mitöl lehet?

anyatejes baba,de evett gyümölcsöt(barackot),sütötököt,meg sinlac pépet,de mást nem kapott az utóbbi napokban.


2009. okt. 9. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:

azt elfelejtetem,hogy fogzástól esetleg lehet?

mert még nincs egy foga sem

2009. okt. 9. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk fogzáskor volt ilyen például, de nem tudom nektek mitől lehet csak azt, hogy egy kenőccsel nálunk 1 éjszaka rendbejön a feneke!!! Kenegettem régen én is sudocreammel, és társaival de sz.rt se érnek! Komolyan!! ALSOL a krém neve és mindenre ami "piros" kenheted, nekem ezt mondta a dokim! Csípések, popsi, nyakán izzadság kimarásra stb. Egy próbát megér! Remélem segítettem!
2009. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányomnak a barack csípte ki, sudocremmel nekünk 2 nap alatt teljesen helyrejött. Pelenkázáskor hagyd kicsit szabadon, ne azonnal tedd rá a tisztát az is sokat segít.
2009. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!