Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halottak napjakor bevigyem a...

Halottak napjakor bevigyem a temetőben a babám?

Figyelt kérdés
10,5 hónapos lesz, nem igazán tudom hova tenni, de a tudat, hogy temetőbe megyünk, hát ..., nem szívesem visze be. Ti beviszitek a picit?
2009. okt. 9. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne vinném.A halál az élet része.Születünk és meghalunk(sajnos).Mi együtt megyünk a szüleimmel,testvéremmel,a párjával,és visszük a picit is.
2009. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a temetőbe járás mindig egy nagy séta. A lányom azt hiszem 4 hónapos volt amikor először vittük. Most 2,5 évesen meg már kimondottan szereti: persze mondom ő sétának fogja fel: makkot, gesztenyét szed, rakosgatja a virágokat. Mi is ezt csináltuk gyerekkorunkban.
2009. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Halott energia.
2009. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még az se baj, ha látja hogy sírsz. Jó persze nem a kiborulós zokogásra gondolok, de ez is az élet része!

Én vittem tavaly is a fiam, most is ha addig nem szülök meg ( a másodikat várom) vinni fogom, mert nekünk szinte az egész rokonságunk a temetőben van.Többek között anyukám is aki azelőtt halt meg hogy a fiam született.

Ők (a halottaim) az életem részei , így a fiamnak is természetes lesz.

Én tavaly sem éreztem azt hogy hú de rosszallóan néznének ránk, pedig ő is akkor olyan 11 hós volt és még kurjongatott is a temetőben, meg játszott a játékával a babakocsiban.

De nem szégyelltem egy percig se hiszen ez az élet rendje és valahol megható is, hogy rengetegen elmennek közülünk de jönnek helyette más életek :)

Tenném hozzá, nem vagyok vallásos, szóval én ilyen babonáktól nem féltem még eddig hogy aki nincs megkeresztelve annak veszélyes lehet a temető meg stb.

2009. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!