Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis babanak (8-10 hos) h...

Kis babanak (8-10 hos) h tanitsatok meg, h nem szabad valami veszelyes dolgot csinalni?

Figyelt kérdés
Peldaul konnektorral jatszani, vegyszeres szekrenybe kutatni stb.?
2009. okt. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát először is biztonságossá tenni-konnektor védő,szekrényár-és ezerszer elmondani neki.Elterelni a figyelmét.Mindig figyelmeztetni,ha odanyúl.Én legalábbis ezt teszem
2009. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is tettem konnektorvedot a konnektorba, de igy meg jobban erdekli. Mar ki is szedi oket. Ha fegyelmezem, akkor meg nevet rajtam. Lehet, h ra kellene csapni a kezere? Nem nagyon, csak kicsit gondoltam...
2009. okt. 9. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ráütsz, szerintem nem sokat fogsz elérni. Egy ekkora baba már sok mindent megért. Ha odamegy, fogd meg a kezét, mondd el neki, hogy nem szabad, mert ráz és fájni fog. Ha te is komoly vagy, de nem kiabálsz vele, hanem higgadtan mondod, akkor meg fogja érteni. A babák nem buták, nagyon is okosak.:)) Ha kinevet, azért teszi, mert tetszik neki, ahogy reagálsz... A verés, kézre csapás nem a legcélravezetőbb módszer..
2009. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletessen igaza van az előttem szolónak.Igy van nagyon sok mindent megértenek az enyém 8.5hónapos és igen csak felfedező uton van.Az összes szemem rajta van és mondom neki hogy azt NEM szabad.És ha komoly vagyok akkor ő is ha pedig el poénkodom akkor meg nevet rajtam és ugyanugy csinálja tovább.
2009. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyit mondok a fiamnak (10hós) hangosan és komolyan, hogy Ne-nem! Ezt többször elmondom ha valami olyat csinál amit nem kéne. Meg is tanulta már mi az a "nem", nem szabad. Odamegy tiltott dologhoz rámnéz és rázza a fejét, de nem nyúl hozzá. Sokszor kell neki elmondani és picit erélyesebb hangon. Ne üss rá a kezére szerintem. Meg fogja tanulni.
2009. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.Ki fogom probalni a tanacsokat!
2009. okt. 10. 05:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!