Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babamasszá...

Mi a véleményetek a babamasszázsról? Szerintetek meg lehet tanulni könyvből is?

Figyelt kérdés
A neten rendeltem egy könyvet: Babamasszázs-Gondos szülők kézikönyve, Vimala McClure az írója. Ismeri valaki ezt a könyvet?
2009. okt. 9. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy könyvből meg lehet-e tanulni, nem tudom, de mindenképpen hasznos dolog. Én az indiai babamasszázst tanultam meg, de úgy, hogy házhoz jött az oktató (egy indiai hölgy, aki ezzel foglalkozik). Nagyon jó volt így, mert nem kellett idegenek közé vinnem a babámat (7hetes volt akkor), nem kellett máshoz alkalmazkodnom, és javította, ha egy mozdulatot rosszul csináltam. Ja és nem volt drágább, mint egy átlag ilyen tanfolyam. A babám imádja, pedig már kis tekergő, nem marad meg egy helyben:)) Mi az esti fürdés előtt szoktuk csinálni és ha valami miatt nyűgös vagy hisztis, ahogy elkezdem simogatni(mert a babákat még konkrétan nem maaszírozzuk, csak simogatjuk)egyből megnyugszik és mosolyog.
2009. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe került? A kórházban az egyik csecsemős nővérke tanácsolta, Ő is kijön, ha kérem. 4 alkalom lenne 12000 Ft. Nem tudom, hogy ez sok vagy ez az átlag.
2009. okt. 9. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fénymásolt füzetecske, a tanfolyamon adták (ingyenes), ha érdekel bescannelem és átküldöm.
2009. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2500 volt alkalmanként, és annyiszor megy ahányszor akarod, vagy úgy nem érzed, hogy "profi" vagy már. Hozzánk háromszor jött, és kb. másfél óráig volt ott. Előszőr ő megmaszírozta a kisfiamat, aztán én csináltam és ha valami nem ment újból megmutatta.
2009. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az még elfelejtettem, hogy az utolsó alkalommal ad egy dvd-t amin újra nézheted, hogyan kell csinálni. Ő masszíroz rajta egy babát és közben magyaráz is hozzá.
2009. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak üzenem, hogy érdekel a dolog. Megköszönöm, ha átküldöd. Privit nem tudok írni, mert a válasz alatt valamiért nem jelent meg az üzenet küldési link. Nem tudom miért!!
2009. okt. 9. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:

második

Küldtem privit.

2009. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!