Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamasszázsról tudtok infót...

Babamasszázsról tudtok infót adni?

Figyelt kérdés
Kecskeméten,vagy a környéken van?Hogy zajlik egy ilyen?Mennyibe kerül?Mik a tapasztalatok?
2010. febr. 5. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a védőnődnél. Nekünk ők szervezték és teljesen ingyenes volt (4 alkalom volt). Még egy kis füzetkét is kaptam, amiben szépen le voltak írva és rajzolva a különböző masszázselemek.
2010. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon tudom neked ajánlani, a kisfiam nagyon szereti, ha nyügös ez napközben is bármikor megnyugtatja, de egyéként nagyon nyugodt baba, és szerintem a masszázsnak is köze van hozzá. 9 hetes volt mikor elkezdtük.

Nekünk is a védőnő szervezte. Igaz nekünk fizetős volt, de nem volt dárga 1000 Ft/ alakalmom. 5x voltunk. A Jonson&Jonson-nak van egy ismertető füzete, (ami a kórházi csomagban volt benne) abban egyébként le van írva minden egyes mozdulat. Nekem megvan még amit a védőnőtől kaptunk, ha gondolod írj priviben és elküldöm neked postán.

2010. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves vagy,de egyenlőre csak érdeklődöm,még meg se született a babám :) Csak hallottam ,hogy van ilyen ,és gondoltam megkérdezem kinek mi a véleménye ,érdemes lesz-e vele foglalkozni. Köszi :)
2010. febr. 7. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, itt részletesen le van írva, hogy hogyan kell:

[link]


én kb 6 hetes koráig így masszíroztam a kisfiamat, utána babajógára mentünk (Budapest), annak is van masszázs része. Minden nap csináljuk, a fiam imádja, most 6 hónapos, nagyon kegyensúlyozott baba.

2010. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ingyenes volt 5 alkalom, a védőnő szólt és a védőnői szolgálatnál tartották.

Nagyon jó dolog.

2010. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!