Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki visszaszokott? Miért...

Van aki visszaszokott? Miért van ez?

Figyelt kérdés
9hónapos a kisfiam, már egy hónapja nem szopizik. Amióta nincs tejem annyira kívánom a cigit. Terhesség előtt is dohányoztam, minden gond nélkül letettem és nem is kívántam egészen addíg amíg be nem fejeződött a szoptatás. Most néha tiszta feszült vagyok és úgy rápipálnék....de a fiamat nézem hogy ne a füstös anyukáját szagolja majd, de nem tudom meddig tudok ellenállni. Van vagy volt valaki ilyen helyzetben? A végén rápipált vagy megoldotta valahogy?
2009. okt. 9. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is ilyen cipőben jártam.

Amikor abbahagytuk a szopit, ngayon sokat kellett azért küzdenem, hogy negyújtsak rá. De úgy voltam vele, ha már másfél vet kibírtam, akkor ez már csak lelki függőség és ehhez akaraterő kell!

Teljesen megértem azokat anyukákat is, akiknek nem sikerült megállniuk, de szerintem meg kell próbálni. MMindig azt mondtam magamnak csak most nem gyújtok rá. Nem azt néztem, hogy soha többet. most a lányom 3 éves és szerencsére még nem gyújtottam rá.

2009. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is visszaszoktam. Persze nem annyit, mint előtte, de jól esik elszívni egy cigit, ha a lányom végra ágynak dől ebéd után. Szerintem nincs ebben semmi kivetni való, magadat mérgezed, nem a gyerekedet. Azért én is azt mondom, hogy ha már eddig kibírtad, akkor bírd ezután is, hátha sikerül.

Sok sikert!

2009. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia.én az nagyobbik fiamnál visszaszoktam, aztán jött a következő és újra le. aztán mikor megszületett számolgattam a napokat, hogy mikor gyújthatok rá ismét, mígnem véletlenül ráakadtam Allen Car- végre nem dohányzom című könyvére, azóta mintha felszabadultam volna, boldog vagyok, hogy nem dohányzom. tudom,hogy nem mindenkinek segít, de ha gondolod keress rá a neten.

egy két és fél éves és egy 3hós fiú anyukája

2009. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!