Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor engem nem is szeret...

Akkor engem nem is szeret annyira?

Figyelt kérdés
Egy éves a pici fiam. Anyósommal lakunk, akivel szerencsére nagyon jóban vagyunk, sokat segít, imádja az unokáját. Az én "problémám" az, hogy a fiam is imád vele lenni, néha sír utána, ha elmegy, felébred, egyből mondja, hogy "mama". Anyát néha mond, akkor is csak ha kérem. Féltékeny az anyai szívem. Kérlek nyugtassatok meg, hogy tudja, hogy én vagyok az, akire bármikor számíthat, az ANYUKÁJA. S ne bolondozzatok le. :-)
2009. okt. 8. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Istenkém! :) egy kolléganőm mesélte, hogy az ő unokája nagyon nehezen akart beszélni tanulni, de ha beszélt egyetlenegy szót használt mindenre a "mama"-t Mama volt az anyukája, apukája, a kolléganőm, a férje...teljesen mindegy, "lemamázta" őket. Szerintem a Te/Ti esetetekben is hasonló jelenség lehet....:) Nyugi, lesz korszak, amikor el se tudnád üldözni magad mellől! :)

2009. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig te leszel neki az anyukája,nyugodj meg,nagyon szeret téged is.Örülj,hogy iylen szerető családja van a kisfiadnak,egy ilyen gondos nagymama nagyon jó ha van ( saját gyerekkoromra visszamelékezve).
2009. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
kösz a lepontozást, Anyuka!:(
2009. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Nem pontoztam le senkit!
2009. okt. 8. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én is rosszul érezném magam,az biztos.ez természetes,hogy te vagy neki,csak akkor tudnád meg,hogy mit érez ha esetleg elmennél és késöbb visszajönnél,mennyire örülni fog majd neked.de azért nézd meg mi az ami annyira tetszik anyósodba,talán nyugodtab,talán nevetősebb,talán mindig ott van melette,hátha rájössz mi az amit annyira szeret és esetleg te is tudnád neki produkálni.
2009. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, lehet, hogy olyasmi van a dologban, hogy te vagy az anyukája, akit szeret, de be is tartatja már a szabályokat, tehát te vagy a "kell" is, a nagyi viszont az engedékeny akit az ujja köré lehet csavarni. Annak idején elmesélték, hogy engem mindig a nagymamám vitt orvoshoz, vele voltam ha beteg voltam és gyakran az anyukámmal nem akartam menni a rendelőbe csak a nagymamámmal, úgy kellett róla levakarni, sokszor haza sem akartam menni...ennek ellenére sosem szerettem jobban a nagymamámat, de ott sokkal több mindent megtehettem mint otthon, ott nem nagyon volt kell, csak lehet...
2009. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet, hisz a maminál "mindent" lehet. Egy pusziért órákat sétál vele. (Most vagyunk az elindulás határán, s ha elkapja vki kezét, nem engedi, amíg ki nem sétálja magát). Dehát a szabályok sajnos kellenek, nem tiltok mindent, csak a veszélyes dolgokat. Köszi Csajok!
2009. okt. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!