Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11. kerületben a kerületi...

11. kerületben a kerületi támogatást és a családit hol tudom intézni? 7 hetes a babám de még semmit nem intéztem. A gyermekágyit a cégem fizeti. A gyedet is ők fogják. Akkor a gyest még nem kell intéznem?

Figyelt kérdés

Milyen támogat jár még? És helyileg hol tudom intézni? Sagítsetek légyszi,mert senkitől nem kaptam érdemleges választ. Állítólag van a kerületnek egy kirendeltsége és nem kell a teve utcába bvergődni,de hol van az?

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2009. okt. 8. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A kerület ad egy kis pénzt ha van itt állandó lakcímed.Ezt el lehet intézni az Önkormányzatnál a Bocskai úton,illetve van itt a Fehérvári út 182 alatt egy kirendeltsége,ami csak hetente 2x van nyitva.Ha érdekel akkor írjál és megnézem,hogy mikor.Ehhez adnak egy nyomtatványt és azt ki kell tölteni,ha jól emlékszem akkor az anyakönyvi kivonat és taj kártya kell.De szerintem a www.ujbuda.hu megtalálod!

2009. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férjed nincs? nekem az egészet ő intézte a szabija alatt amit a férfi kap plusz egy hetet, hogy segítsen otthon. Bevalva őszíntén lila gőzöm sincs hová kellet menni és mit kellet intézni.
2009. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!