Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának kb. mennyi...

6 hónapos babának kb. mennyi a folyadékszükséglete? Adható neki Kubu, amiben nincs hozzáadott cukor sem?

Figyelt kérdés
Babám néha csak másfél deci folyadékot iszik egész nap, máskor meg 3-4 decit!
2009. okt. 8. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a vizzel,teákkal,tejet is iszik még gondolom....Ne adj neki Kubut még semmiképp!
2009. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem ugyan annyit iszik egy nap, igaz azért a 3-4 dl minden nap meg van /ő tápszeres/. Én Kubut semmiképp nem adnék, azért mert vannak bébi itókák, én olyanokat szoktam neki venni, azok babáknak készültek, nyugodt szívvel lehet nekik adni :)
2009. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miert olyan nepszeru a Kubu? annyi minden teat vagy gyumolcslebet is lehet adni a babanak. az en babam vizet iszik es van nap amikor kevesebbet, van amikor tobbet, de szerintem o erzi, hogy szomjas e.
2009. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kubu-t semmiképpen se adj neki! Forralt víz vagy tea, de vannak különböző ízesítésű ivólevek (Hipp, Kecskeméti, stb.). Ezeket a kisfiam nagyon szereti (6,5 hónapos).
2009. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

400 ml tapszer, +100ml viz fogy (fozelek utan foleg, meg gyumolcs utan)

kubut ne

csinalj te gyumolcslevet gyumolcscentrivel (5000ert mar vannak jok), vagy babateat (de nezd meg, hogy ne legyen az se cukros), vagy sima babavizet

2009. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!