Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszititek el 1 eves...

Hogyan keszititek el 1 eves babatoknak ebedre a Karfiolt? Ja es baj hogy ha eszik csipszet de csak csiot sost es pufarint abbol is csak a feheret.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a karfiolt megpàrolom,és összemixelem,mellé rizs a köretje,vagy krumplipüré.Csipsz:

Én semmi szin alatt nem adnék neki se Csio,se semiféle csipszet,amig nem muszàly.Ezek a csipszek nagyon mü dolgok,rengeteg az olaj,plussz az izfokozo stb benne.Helyette inkàbb nassiként adj gyümölcsös joghurtot,vagy babapiskotàt.De ahogy jonak làtod:)

2009. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a baba piskotat sem a kekszet semmi ilyesmit nem eszik meg csak ami sos ugyertem nem edes,az edesbol is csak a pufarint eszi meg.
2009. okt. 7. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csináltam már rakott karfiolt is. A lánykámnak nagyon ízlett! Persze a fűszerezése enyhébb volt, mint amit magunknak eddig csináltam. Épp most volt a Spektrumon, hogy a chips-ek a 40%-a só. Olyan, mintha kanállal adnánk nekik.. Persze, te tudod, de én inkább sütnék neki olyan sütit, amiről tudom, hogy mi van benne és kevésbé sós (leveles tésztából sajtos rudak?).
2009. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja! Kimaradt, hogy 13 hónapos és csak azt az ételt eszi meg, ami darabos.
2009. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem irod le kerlek a receptet hogyan csinalod csinaltad a rakott karfiolt? koszi szepen . Ja sajnos nem tudok sutni. meg kezdo haziasszony vagyok (22 eves) .
2009. okt. 7. 17:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja es a pufarinrol mi a velemenyetek? vagy az almas sutirol vagy az olyan sutirol ami kremes?
2009. okt. 7. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Küldtem privit!
2009. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

én úgy csináltam, hogy megfőztem a karfiolt, répával, krumplival, sóval, és hússal együtt, és a végén turmixoltam.

finom lett így is, és ízlett neki.

a pufarint nem tudom, micsoda sajnos....

szerintem süteményt ne adj neki direktbe, nem baj, ha nem eszi meg a kekszet meg ilyesmit, az enyém se eszi meg, csak a kezébe adom és kicsit rágja, aztán otthagyja.

chipset se adj neki szerintem rendszeresen :)

2009. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a magunknak készített karfiol levesből veszem ki a karfiolt, répát, krumplit, ( mielőtt a tejszínnel besűrítem ), összeturmixolom és ehhez jön a hús.
2009. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!