Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek cikinek a sok...

Nem érzitek cikinek a sok "babás vitát"?

Figyelt kérdés

Ami már itt megy az kész röhely. Mindig próbálom elképzelni a veszekedő mamikat. :)

Na, tegnap a játszótéren volt is benne részem élőben látni. Altatás és etetés témában veszett össze 3 anyuka. (a gyerekek meg szépen játszottak) Hát, komolyan mondom, megáll az eszem. Olyan vörös volt a fejük ,mint a paprika. :) Szerintem színvonalon aluli belekötni a másik ember nevelési módszerébe, úgy, hogy ennyire felhúzza magát valaki.


2009. okt. 7. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon. Sok kérdésnél látom azt, hogy az anyukák csak a saját igazukat fújják és próbálják ráerőszakolni a nézeteiket a másikra. Én ezt most már igyekszem pozitív dologként felfogni. Úgy vagyok vele, hogy ha a saját véleményük mellett ennyire vehemensen állnak ki, akkor talán majd a gyermekük mellett is kiállnak majd, ez pedig dícséretes dolog. De az, amikor nyomdafestéket nem tűrő stílusban jönnek az "akkó dögöljön meg a gyereked" stílusú hozzászólások, az nagyon bántó. Még akkor is, ha nem nekem írják. Jó lenne, ha az oldal fenntartói arra is találnának módot, hogy az ilyen hozzászólásokat lehessen a moderátorok felé jelenteni és véglegesen kitiltanák őket az oldalról. Remélem, egyszer ezt is bevezetik. Jó babázást mindenkinek!
2009. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be jók az olyan kérdések,melyekre minél többen válaszolnak.Engem az sem zavar,ha olykor vitába torkollik,persze nem az egymás anyázására gondolok,han ésszerű érvekre és ellenérvekre,melyekből még tanulha t is az ember.
2009. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát igen...

Mindenkiek más a véleménye, mindenki mást tart jónak.

Én úgy vagyok-és nem csak baba témában, másban is, hogy elmondom mit gondolok, a másik fél meg eldönti, mit fogad meg belőle. Ennyi.

Én így csinálom, te úgy...

Ha tanács kell, megkérdezlek, de az még nem jelenti azt, hogy meg is fogadom , amit mondtál...

2009. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
dehogynem pont kérdeztem a napokban és vita kerekedett nem a kérdésemre válaszolt egy-két anyuka néha felháborít főleg ha Én kérdezek de van hogy el se olvasom ha vitáznk
2009. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!