Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem érzitek cikinek, ha futni...

Nem érzitek cikinek, ha futni mentek?

Figyelt kérdés

Tudom, butaság, de akkor is kellemetlenül érzem magam, mikor elindulok és a kocsikból bámulnak kifelé vagy beszólogatnak a járókelők. Miért ilyen gonoszak az emberek azokkal akik próbálnak valamit tenni az egészségükért? Hogyan tudnék nem foglalkozni velük?


16 / L


2010. márc. 15. 13:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos az emberek már csak ilyenek... Persze tisztelet a kivételnek.

Próbálj olyan útszakaszt találni, ahol kevesebben árkálnak, vagy esetleg olyan napszakban futni indulni, amikor szintén neincsenek olyan sokan az utcákon.

Egyébként én is ilyen problémákkal küzdök, de azt szoktam csinálni, hogy fogom az ipodom, be a fülbe, valami jó hangos pörgős zene, a fejemet leszegem és nem nézek mások arcába aztán hadd szóljon! :) Hidd el, egy idő után megszokod és majd nem zavar.

Nagyon dícsérendő, hogy teszel az egészségedért. Másokkal pedig ne foglalkozz, csak magadért csináld és meg is lesz az eredménye! Sok sikert hozzá! :)

21/F

2010. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

le kell szarni egyszerűen az ilyeneket, bár lehet hogy azért szólongatnak oda mert futás közben lifegnek a melleid :D

ha valaki nekem szólna be futás közben oda mennék és megkérdezném hogy mi a probléma, majd kapna egy kiadós maflást

am te hol futsz, városban?

2010. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok, 21/f :D
2010. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass zenét közbe! Nem hallod mit mondanak!:D Lehet, hogy szép vagy és csak azért néznek.;) Nekem nyáron szoktak dudálni, beszólogatni, fütyülni. -.- Tényleg idegesítő, de igyekszem nem foglalkozni vele.:)

16/L

2010. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A város szélétől egy nagyobb forgalmú út mellett egy hídig, majd a folyó partján folytatom. Az út mentén a kocsisok reakciója zavar, míg a parton a pecásoké. Volt már olyan, hogy egy teherautóval elmentek mellettem és rávágtak az oldalára, szép hangos volt...


Az a baj, hogy kisváros, sok a begyöpösödött ember.

2010. márc. 15. 13:33
 6/14 anonim válasza:
100%

Nekem a rossebb se szól be .

50/F

2010. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez volt a helyzet... Faluban lakom és hát megtalálható ott az etnikum. Mindig amikor futottam beszólógattak, hogy jéé, fussá, meg ilyenek...

Aztán most egy másik részen futok egy lakópark területén, ott soha nem néznek ki, sőt mindig találkozni más futókkal is.

2010. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mikor nem volt suli reggel 5-kor mentem, annyira "féltem" az emberektől, de sajnos ilyenkor ez kivitelezhettelen, főleg, hogy éjfél körül fekszem le.


Annyira szoktam örülni, mikor találkozok más futókkal azon az útszakaszon, vagy bárhol máshol. =D

2010. márc. 15. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap futok, ráadásul a város egy eléggé forgalmas részén, de senki sem szól be, sőt illendően le is húzódnak. A távból amit le szoktam futni abból egy jó hat és fél km elég forgalmas helyen van és még ott se szokott ebből probléma lenni.
2010. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük! Szerintem nem azért bámulnak és szólnak, mert futsz, hanem mert 16/L. Ha ugyanott sétálnál, kutyát sétáltatnál, ugyanez lenne... Egyszerűen próbáld kizárni, hiszen te tényleg nagyon komoly dolgot csinálsz! Itt, Budapesten egyébként már teljesen megszokott a futó, lehet, hogy nálatok még nem annyira, de te csak pár évvel előttük jársz, ennyi az egész. Egyszerűen ilyenek az emberek, és kész, az ő bajuk.
2010. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!