Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki naturlandos...

Használ valaki naturlandos fürdetőkrémet? Vélemény rólla? Mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

130 Ft egy doboz receptre.Én szeretem,függetlneül attól,hogy nem feltétlenül egyszerű használni az állaga miatt.Testápolónak szintén ezt használjuk a doki tanácsára.Olcsó,jó és 3 hónapos koráig nem is tanácsos mást használni.

2 hós lányka anyukája.

2009. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem véletlenül ezt írta fel a doki 7hós fiamnak.Eddig a gyógyszertári kikeverős fürdetőt használtuk.De szerintem ez a naturlandos:kuka!Semmit nem ér,nem oldódik fel,darabos.Forró vízben próbáltam,de úgy is darabos maradt.Kérdem én,mit csinálok rosszul?Bocs hoyg itt kérdezek,de kiváncsi vagyok,hogy használják ezt az anyukák,hátha este már nekem is menni fog:)!
2009. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdetésre nem jó, testápolónak viszont tökéletes, nem kell jobb!!!:)
2009. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is testápolónak használom, 7 hónapos a lányom, reggel és este bekenem vele az arcát

Nagy kádban fürdik vagy az apjával, vagy a bátyjával, pár csepp Gabi fürdetőt teszek a vízbe.

2009. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fúj, én utálom, kb 1 hétig használtuk. Az állagától egyszerűen rosszul vagyok, de még a szagától is.

Ettől függetlenül javaslom, hogy próbáljátok ki, mert rengetegen szereti. Az árára nem emlékszem.

2009. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele. Ha nem elég meleg vízbe teszed, akkor tényleg nem oldódik fel és darabos marad. Mi egy műanyag pohárba teszünk belőle és éppen felforrt vízzel leöntjük, várni kell egy kicsit és tökéletesen feloldódik. Testápolónak is nagyon jó!
2009. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok a naturland-os fürdetővel,nyomok a kezemre és a fürdővízzel szoktam feloldani, olyan mintha szappant használnál. Nekünk azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korig nem érdemes csak ezt használni, mondjuk szerintem ez túlzás.
2009. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk. Egész habos vizet lehet belőle csinálni. A kezedre teszel egy keveset, és azon keresztül engeded a vizet a kiskádba.
2009. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos kisfiam száraz bőrére nagyon jó, én is feloldom a fürdővizében, meg még a testét is bekenem vele. Kicsit játszik a vízben, aztán finoman lemosom.
2009. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És recept nélkül nem tudja vm.az árát?
2009. okt. 9. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!