Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová tűnt a napirendünk?

Hová tűnt a napirendünk?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és kb egy hete "eltűnt" a napirendünk.Eddig 7-8 órákat aludt éjszaka,nappal 3 óránként evett 130-150et legalább és gyakorlatilag napközben alig aludt.Játszottunk,"beszélgettünk,stb.Most viszont 3-4 óránként ébred éjszaka,ilyenkor elég jól is eszik.Nappal pedig 2 óránként kéri a cicit (csak anyatejes) és ha 100at megeszik,örülök.Átlag 50-70et eszik.Próbáltam nyújtani 2 etetés között az időt,de nem tudom,mert ordít,hogy éhes.Egy órát bír ébren lenni,aztán alszik.Egyébként jókedvű,több mint 6 kiló,60centi,kislány.Mitől lehet ez?Bocs,hogy hosszú voltam:)
2009. okt. 7. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van , már teljesen ki vagyok az éjszakáktól, és attól,hogy nem tudom mikor éhes...3 hónapos,és egy hete tart.
2009. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt. 2-3 hónapos babáknál hirtelen ugrás van a növekedésükben, és ilyenkor többet esznek. Ne aggódj, kb. 1 hétig tart az egész, mert megint beáll majd a kereslet-kínálat és annyi tejed lesz, amennyi neki kell. Csak így csinál magának többet.
2009. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!