Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vasárnap most honnan hová...

Vasárnap most honnan hová állítjuk az órát? Nagyon szép napirendünk van, borulni fog emiatt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Előre,tehát hajnal 2-ről 3-ra.Ezért mondják,h 1 órával kevesebbet alszunk...van baba akinek napok kellenek,amíg visszaáll,de van,aki meg sem érzi.
2009. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek szinte végig csúszásban volt. Az előző állításkor előtte nyolckor ment aludni, aztán hónapokig az állítás után hétkor kellett letennem. Én nem csináltam belőle ügyet, mindent egy órával korábban csináltunk. Aztán ahogy nő, úgy amúgy is sokminden változik. Most már nyolckor megy aludni, de pl. már nem tízóraizik, így az ebéd most már délben van és nem egykor meg kettőkor. Szóval még ha be is kavar az állítás, amúgy is változnak a dolgok idővel.
2009. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nálunk se okozott soha gondot az óraállítás. Én mindig a gyerekekhez igazodtam és nem figyeltem az órát. 4 gyerekem van, addig, ameddig nem lettek ovisok, addig nem kellett az órát figyelni, így hozzájuk igazodtam. Nálunk ez vált be. Persze, ha te máshogyan szeretnéd, néhány naponta csúsztathatod a napi tevékenységeket 1/4 órával, így 3-4 hét alatt visszaállhat az eredeti rend.
2009. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!