Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lett a napirendünk? Én...

Hová lett a napirendünk? Én rontottam el?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5 hónapos és úgy látszik felborult a napirendünk. 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát, de mostanában felébred hajnalban enni. Ráadásul már nem fél 9 körül ébred, hanem fél 7-7 körül és nem alszik vissza. Ettől egész nap nyűgös, van amikor csak rajtam hajlandó aludni. Most fél 4-kor kellett volna ennie, de elaludt és azóta is alszik. Keltsem fel? Félek ha most alszik, éjjel nem fog. Mit csinálnátok?

Még mielőtt vki félre értené: nem az a gond, hogy fel kell hozzá kelnem éjjel!!!


2010. jan. 25. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős.Egyik nap ő is így bealudt, de nem keltettem fel.Hála az égnek, utána átaludta az éjszakát.
2010. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a napirend az nem úgy működik, hogy 6 hetes korától ovodás korig ugyanúgy lesz minden. Biztos fejlődési ugrás van és amiatt kel hamarabb, hogy éhes.

Amúgy az én gyerekem is olyan volt, hogy attól, hogy nappal sokat aludt, ugyanúgy aludt éjszaka is.

Lehet pár nap- hét és visszaáll minden, vagy megint megváltozik.

2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Levegőre ugyanúgy kimentek ebben a hidegben is?Mert nekünk ez volt a baj hogy nem délután és nem annyit vagyunk kint(nyilván most nem lehet 4-5 órát kint lenni egyben).Enyém 10 hós lesz holnap de már jó sokszor változott a napirend és nem csak levegőzés hanem pl fogzás miatt is
2010. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos múlt, de igazából nekünk nem is volt napirendünk, mert mindig mire megszoktam volna változtatott. Ami eddig fix már egy ideje az a 21 óra körüli alvás. Igyekszem rugalmas lenni, és követni az ritmusát, hiszen ő is nő és változik. Egyszer csak elérjük, hogy követhető is legyen :))
2010. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam már javában 6 hónapos volt, mire elkezdett kialakuni valami napirend féle. Szerintem ne aggódj, ismét be fog állni valami valamikor, de nem biztos, hogy a régi napirendet visszakapod.
2010. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben 5-kor felébredt a Drágám. Nem ragaszkodom én sem fixen a napirendhez és az Ő igényeit tartom szem előtt, csak fura.

Amúgy sétálni nem nagyon megyünk, mert a babakocsiban ordít!!!

2010. jan. 25. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4,5 hónapos, és a mi napirendünk is borult ma. Néha alig tudom követni. Mire megszokunk egyet (és a környezetünk is, h napközben pl. mikor alszik és úgy igazítják a programokat), addigra tuti h változik. Már hülyének néznek minket, de hát nem erőltethetem rá. Ma pl. kimaradt a tízóraink, mert délelőtt fél órát alszik, ma 2-t aludt. Délután 2-3 órát alszik, ma 3/4 órát. Hát ki érti ezt.....:)
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy úgy viszed ki kézben(levegőre viteles hozzászóló vaygok
2010. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van kengurunk is, most úgy néz ki azt kezdi megszokni, de sajna nem szereti egyik hordozó eszközt sem...
2010. jan. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!