Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkeresztelnéd a gyereked,...

Megkeresztelnéd a gyereked, amikor más kéri?

Figyelt kérdés
Anyósom nem hagy békén a témával,még terhes voltam,mikor ruhát akart venni keresztelőre a babának.Most 3 hónapos,jövőre szeretnénk,egyébként nem tartjuk életbevágóan fontosnak.A másik gyerekünk is 1 éves volt,mikor megtörtént.Utálom,hogy ezzel zargatnak...
2009. okt. 7. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha más mondta volna,akkor nem.Én mind a hármat megkereszteltettem,a középső katolikus gimibe jár.Amúgy nem járunk hetente templomba,de ha van időm akkor elmegyek egy-két misére.
2009. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az esküvőhőz megkereszetlkedni, egyszerően fölösleges az esküvő és a kereszetlő is.
2009. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én azért nem mert teljesen vallás ellenes vagyok,annak ellenére hogy vallásosan neveltek.ezért én határozottan elhárítom az ilyen kérést,amivel természetesen a párom is eggyetért.De ha téged annyira nem zavar,csak feleslegesnek tartod,de nem vallási okok miatt hanem csak a procedúra miatt,akkor azért gondolkodhatsz rajta,hogy másnak szerzel vele örömet.nem hal bele.de én ilyen kérdésekben szerintem a szülő joga eldönteni hogy mit szeretne.Ha nagyon ellene vagy akkor nem.
2009. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!