Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák mennyi időtök van...

Kismamák mennyi időtök van magatokra? Nekem kb 10 perc. Az esti zuhanyozás és a 2x-i fogmosáson kívül semmi.

Figyelt kérdés

Teljesen felemészt a házimunka és most van abban korban a babám,hogy egy percre sem merem egyedül hagyni,mert folyton elesi,bukdácsol.

10 hónapos a kislányom és egyre kevesebb időt szánok magamra,nagyon lelakottnak érzem magam.Nagyon zavar,mert egyébként igényes lennék,de a fáradtság nagyobb úr. Vagytok így mások is? Honnan csíptek le egy kis időt?


2009. okt. 7. 10:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát igen segítségem nekem sincs....

de a lakásban szép rend van,van tiszta ruha és minden! este meleg vacsora,csak épp magamtól vonok meg minden időt,hogy az előbbiek meglegyenek.És persze játszunk a babómmal egésznap.

2009. okt. 7. 12:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz a baba nélkül bárhova mennem,mert csak szopik és két etetés között nem tudok megfordulni a fodrásztól,azt meg kínzásnak tartanám,hogy ott legyen a fodrásznál a bűzben vagy a körmösnél.Nem hiszem,hogy élvezné.A torna nálam a szoptatás miatt kizárva,pedig az jól esne.De ha nagyon vágysz ezekre,akkor érdemes apára vagy valakire rábízni a babát és elmenni,mert néha muszáj ennyi,kell a továbbiakhoz egy kis változatosság.
2009. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!