Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szabad kádban fürdenem?...

Meddig szabad kádban fürdenem? 30 hetes vagyok most. Úgy tudom, hogy jobb lenne a zuhanyozás. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg zárt a méhszáj, lehet fürdeni nyugodtan. A forró fürdőt leginkább a szédülés-veszély miatt nem javasolják, de én 39 hetesen is kádban fürdök, ha tehetem. Elég lesz zuhanyozni szülés után. Egyébként az orvosomat is megkérdeztem, és mondta, hogy csak a nyitott méhszáj a kizáró ok.
2009. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel a nyitott méhszájjal csak az a gáz, hogy nem minden héten mész nézetni, általában csak 4-5 hetente. Nekem "véletlenül" volt egy hét alatt 2 vizsgálatom, és bizony egy hét alatt nyílt ki a 32. héten. Én nem mernék kockáztatni. Örülök, hogy megúsztam bacik meg gomba nélkül a 37 hetet.
2009. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Én meg pont azt mondom Ne fürödj!

Mi van ha közben folyik el a magzatvized? Észre sem veszed és az nagy baj lenne.

Zárt méhszájnál is elfolyhat!

2009. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Olvastam még néhány dolgot itt, erről, és azt hiszem hogy csak zuhanyozni fogok. Biztonságosabbnak érzem.

Végül is igaz. Ki tudja , hogy éppen mikor nyílik ki a méhszáj?!...

2009. dec. 30. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb a zuhanyzás.
2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!