Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy álljak ellen anyunak?

Hogy álljak ellen anyunak?

Figyelt kérdés
3.5 hónapos a lányom és anyatejet kap csak, mert bőven van. Én azt szeretném, hogy 5.5 hónaposan kezdjünk kóstolgatni, anyum állandóan hümmög és csodálkozik és célozgat, hogy lehetne már kóstoltatni és később válogatós lesz. Elmagyaráztam neki, hogy fél éves koráig mindent megkap tőlem, később ehet még püréket sokat... mégsem hagy fel a szemmeresztgetéssel.
2009. okt. 6. 08:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki semmit 6 hós koráig ha nem muszáj. Mi is 6 hósan kezdtünk, most 7,5 hós. Mindent megeszik, még a savanyú gyümiket is.
2009. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket, már kezdtem elbizonytalanodni.
2009. okt. 6. 11:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az anyukádra, régen másképpen volt minden. Nekem is mondogatták, de nem érdekelt! Akár hol olvasod, a legjobb a babának, ha 6 hónapos koráig csakis anyatejet kap, ne hagyd magad eltántorítani!!!Ehet utána még eleget mást. Az anyukád felnevelt téged, ahogy ő gondolta, te meg neveld a tiédet, ahogy te látod jónak. A tanácsokat hallgasd meg, de mérlegelj, aztán te dönts! Ne hagyd magad befolyásolni!!
2009. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Még mindig mondogatja, hogy kóstoltassam almalével, még nincs 4 hónapos :S Mondtam, hogy nem. Majd mondja megint -áhhh. Miért nem lehet ezt megérteni?
2009. okt. 12. 13:04
 15/15 A kérdező kommentje:

Küldtem át anyunak linkeket. Érdeklődők kedvéért ide is bemásolom: [link]


[link]


[link]


[link]

2009. okt. 12. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!