Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A spenótot hogyan kell elkészí...

A spenótot hogyan kell elkészíteni 7hós babának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 7 hónapos korukban nem főztem külön nekik,azt ették,amit mi.A spenótot megfőzöm,pici só,fokhagyma,egy kiskanál cukor( hogy a vad ízt elvegye),ha jól felforrt,akkor tejföllel vagy tejjel behabarom.Ha te is a tejellenző divatot követed,akkor a spenót főzővizével habard be.Sokan a krumlival való sűrítést ajánlják minden főzelékhez,de ennek csak az az eredménye,hogy minden főzelék krumpli ízű,és elveszti a zöldségekre jellemző ízét.
2009. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy készítem, hogy krumplival megfőzöm, és utána még hozzáturmixolok egy kis banánt. A neten olvastam ezt a receptet, és nagyon szereti a fiam. Lehet, hogy kissé furcsának tűnik ez a keverék, de a spenót krumplival olyan földszagú semmi, a banán nagyon feldobja.
2009. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Spenót és főtt krumpli, ezeket összeturmixolom, nyugodan főzzél bele egy fokhagymát, azt engedélyezik, izletesebb lesz tőle.
2009. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, esetleg adhatsz hozzá anyatejet vagy tápszert.
2009. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!