Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! Honnan tudom, hogy...

FONTOS! Honnan tudom, hogy hányt vagy bukott a babám?

Figyelt kérdés
7 hós, anyatejes, hozzátáplált, gyümilevet is ivott, 3 napja antibiotikumot is kapott. az elmúlt órában többször nagy adag kijött belőle, olyan mint az innivalója. mit tegyek? jó kedve van, más baja nincs
2009. okt. 5. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A hányás előtt öklendeznek és nagyobb erővel jön ki mint a bukás mert a bukás az csak úgy buggyan nem tudom jobban leírni bocs, de remélem így is tudtam segíteni.
2009. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

megint csinálta, de nem öklendezett, csak nagy erővel kijött, ilyen elég folyékony anyag (bocs) kezdek aggódni

2009. okt. 5. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok én elvinném orvoshoz hosszú az éjszaka vagy hívd fel akár az ügyeletet is.
2009. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos ilyen korban hamar kiszáradnak!!!!!!!!!!!!!

Első voltam

2009. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Doki!Az én 21 hós gyerekem 2 óra alatt már kezdett kiszáradni a hányás miatt és 2 napig kórházban voltunk emiatt.Inkább 1 fölösleges vizsgálat,mint hogy baj legyen.
2009. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszi a segítséget, már megjöttünk az ügyeletről, szerintük semmi baja a babámnak, hanem szerinte én avgyok a hibás (lásd:tényleg mindent elrontottam? kérdés)
2009. okt. 5. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki szerint vagy hibás és miért????

1

2009. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2009. okt. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!