Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós szopizós babátok...

7,5 hós szopizós babátok átaludja az éjszakát? Mi még 1-2x kelünk. Pedig már adok neki uzsit is, hátha már nem elég neki a tejcsi.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem aludja át az éjszakát.Én is adok neki uzsit 6 óra körül, de még így is felébred 4-5 között felébred. De van amikor többször is felkel. Most a fogzás miatt aludt rosszabbul.

:))

2009. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos fogzik. az enyém 7 hós, éjjel másfél óránként kel, felriad szerintem a fájdalomra, amjd visszaalszik kis segítséggel, biztos nem éhes éjjel. kitartást!
2009. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kicsim csak cicin alszik vissza. Fogzás az van, reggel vettem észre, hogy kibújt a 2. foga.
2009. okt. 5. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de egy ennyi idős babábnak már legalább kétszer naponta kéne ennie húsos főzeléket, és gyümölcsöt is legalább egyszer. Nem mondod, hogy még mindig csak anyatejen él szinte kizárólag?
2009. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt gyermekorvosok mondják, nem Én találtam ki....
2009. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi egyszer eszik főzeléket vagy gyümölcsöt (8,5 hónapos) és 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Nema tejen múlik, hanem a megszokáson, szoktatáson. Szerintem.
2009. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 honapos a babam, ugyanez a helyzet. Naponta min. ketszer szopizik, reggel gyumit kap, ebedre fozeleket, uzsira tejpepet, este pedig tapszert es szopizik, szoval ehes nem lehet. Jelenleg fogzik, de nem nagyon zavarja, inkabb a mozgasfejlodes miatt ebredhet, ezzel pedig nem sokat lehet csinalni. De tuti, hogy a szokas hatalma igen nagy, es inkabb megszokasbol kelnek a lurkoink... :o)
2009. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 hónaposan aludta át először az éjszakát.
2009. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!