Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni egészna...

Mit szoktatok csinálni egésznap a babával együtt?

Figyelt kérdés
Van mikor alig bírjátok letenni a picit? Hány hónapos?
2009. okt. 5. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

7,5 hósak vagyunk. Hála istennek nagyon jól el van magával.

Felkelés után általában porszívózok, ő addig a kiságyban van. Aztán kimegyünk a konyhába, megfőzünk neki, meg magunknak is felteszem a kaját, ha olyat csinálok. Tízóraizunk. Aztán játszik, én netezek, vagy csinálom a dolgom. Ha elalszik befejezem a főzést,(néha alszom vele). Ebéd után megyünk sétálni,bevásárlás stb. Hazajövetel után, már lennt vagyok vele a szőnyegen, tv-zünk, játszogat, énekelünk stb. Ha igényli játszom vele.Most már tud ülni, úgyhogy ha megunja a fekvést, meg a forgolódást, akkor felkel ültetnem, és úgy játszik tovább. Igen, van amikor nem bírok tőle csinálni semmit.

2009. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Micsoda álombabád van, kedves első válaszoló4 :)

az enyém 9 hónapos, és nagyon igényli, hogy foglalkozzam vele. Néha 10-15 percre elvan magában.

reggel felkelünk, reggelizünk, ált. apjával, addig ő az etetőszékben van, kap 1-1 falat kenyeret, mást nem kér, aztán elkezd nyűglődni. Miután apja elment, gyorsan felöltözök, addig ő tombol a kiságyban, és elmegyünk a boltba. Aztán itthon elalszik, ha szerencsém van. ha nincs, akkor még 1 órát fennvan, de már álmos, de nem alszik. Jön a foga amúgy, egyszerre 6... Aztán amikor felkel, kap gyümölcsöt, aztán játsszunk, teszek-veszek, addig ő elvan egy kicsit, de inkább nem, közben őt is szórakoztatom. Aztán amikor befejeztem a dolgom, akkor játszok vele, építő, könyvnézegetés, hózsupp, tükör, ablakból nézelődés, kimegyünk a teraszra ilyesmi. aztán elalszik, én kajálok, vasalok, teregetek, előkészítem a vacsorát, mikor mit. Attól függően, mennyit alszik, kicsit leülök olvasni vagy netezni. + Kávé :) aztán felkel, kajál ő is, aztán kicsit itthon elvagyunk, majd amikor kezd nyűglődni, elmegyünk sétálni, van hogy a játszóra, van hogy csak úgy sétálunk, de azt kevésbé szereti mostanság, mióta mászik. Aztán olyan 5 körül hazajövünk, uzsonnázik, gyorsan megcsinálom a vacsorát, ő addig nyűglődik, ha szerencsém van, betoppan az apja, és átveszik kicsit. Aztán megkajálunk, ő is csipeget valamit. aztán lassan fürdés, de utána nem csicsi, á dehoyg! ilyenkor jóóól felélénkül, és még 1-2 óráig ropja! :) ilyenkor a plüsseivel szórakozunk, meg mondóka, ölbéli játékok stb. Olyan 8 körül elalszik általában, de volt, hogy 9 -10 -ig fennvolt. Éjjel sokszor ébred, cicit követel. És másnap megy az egész elölről... :))))

2009. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hihi :D köszi láttom van progitok :D
2009. okt. 5. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!