Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátok melyik...

6 hónapos babátok melyik tápszert szereti? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Az én babám még csak 3,5 hónapos, de most láttam az újságban, hogy a Müllerben a Beba-t, 2099 Ft-ért fogják adni, míg a DM pl. 2399, a Tescoban pedig 2999 Ft. Mi most is Beba Ha Start Aktívot eszünk, érdemes neki most venni több dobozzal, amíg ilyen olcsó, vagy lehet, hogy nem fogja szeretni? Esetleg van jobb??
2009. okt. 5. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém Milumil HA Startot,és Milumil1-et evett.Most múlt 6 hónapos,már csak reggel és este iszik tápszert.Én a DM-es Babylove-t vettem neki.Szereti,és talán nem is olyan "büdös",mint a Milumil.

2009. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy érdemes e bevásárolni tápszerből.Én csak magunkból indulok ki.Születése óta tápszeres a fiam +anyatejes volt 3 hónapos koráig.Ő Bebat evett a kezdetektől,és én is vettem többet,mert a doki így írta fel,de nem kellett volna.6 hónaposan már alig akarta elfogadni ezt a tápszert,úgy kellett bele tukmálnom.Most Milupát eszik,de lehet hogy váltok a Dm-esre,védőnő tanácsára.7hós
2009. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!