Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kettes tápszert miért nem...

A kettes tápszert miért nem támogatja a TB, ha egyszer egy éves korig nem kaphat tejet a gyerek (tehát muszáj megvenni)? Több mint kétezer forint egy dobozzal, és fél éves kora után ezt kell venni.

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, mintha én tehetnék róla, hogy nem tudok neki anyatejet adni.
2008. ápr. 9. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Én a legolcsóbbat vettem már a lányomnak is. A fiammal most tértünk át a 2.számúra.

A DM saját gyármánya "csak"1199Ft a Rossmann-é pedig 1099Ft.

Nálunk bevált. A lányom majdnem 2éves koráig a 3.számút itta (én jobban bíztam ebben mint a mai tejekben)

2008. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha bajunk lett volna tejtől mi sem élnénk.A mi korosztályunk kapott a legtöbbet tápszert.A tápszerek ugyan úgy tejből vannak(hát ez vicc)mint a tej(olvassátok el a dobozos tejek tartalmát).Én 8 hónapos fiamnak adtam már a joghurtot,túrót...aztán 10-11 hónaposan a tejet,nem volt semmi probléma.
2008. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi a Humana tápszert ettük, és esszük most is (3-at)

azt már nem támogatja a TB, de a kettest nekünk a doktor bácsi felírta receptre.

2010. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!