Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a Dm-es bio tápszert...

Érdemes a Dm-es bio tápszert megvenni?

Figyelt kérdés
Nem csalódtatok benne? Több dm-es terméket használok(pelus popsitörlő) ezekkel meg vagyok elégedve.
2011. jún. 24. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom 9 hónapos korától most vasárnapig vettük ezt a saját márkás tápszert. Nagyon ízlik neki, első pillanattól elfogata. Megkérdeztem a doktornőt is erről, azt mondta, hogy teljesen mindegy milyet veszek.

Most 16 hónapos, áttértünk a tejitalra, már bőven itt volt az ideje. Sajnos ebből nincs DM-s, pedig tuti azt vennék:(

2011. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eddig a dm-es almalét próbáltam ki, nekem tetszik, mert a Szentkirályin kívül ez az egyetlen, amiben nincsen hozzáadott cukor.

Mivel még csak most kezdtük a hozzátáplálást, biztos megnézem ezeket a bébiételeket is.

Nekünk a dokinéni azt javasolta, a saját márkáson kívül inkább magyar termékeket vegyünk, mert itthon szigorúbbak az előírások, mint külföldön. Na meg nem utolsó sorban a hazai ipart támogassuk. :)

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek: a dm-es 3-mas tápszer adható végig, akár 3 éves korig is! Én a fiamnak m,ásfél éves korig a 2-es tápszert adtam, mert a hármastól nagyon szorulása lett (ő ilyen fajta...), nem vettem észre, hogy bármi gondot okozott volna, hogy 6 hónapostól való tápszert iszik. Egész télen nem volt beteg se :)
2011. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak elsőtől:

Köszönöm, ez hasznos info nekem.

Azért váltottunk, mert kb 2 hete óránként ébredt és ordított szinte egész éjjel. Azt gondoltam, hogy nem elég tápláló neki a 10 hónapostól való tápszer, ezért váltottam. Most 2 napja végigaludta az éjszakákat megint, de lehet, hogy nem emiatt.

Lehet, hogy akkor visszatérek a tápszerre, mert ez a tejital horribilis összegbe kerül. Köszi a tanácsot!

2011. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Foga nem lehet a gond?

Ha táplálóbbá akarod tenni, főzz belőle pl. tejbedarát. Vagyis "tápbadarát" :) Vízzel megfőzöd a darát, a tápszert meg kikevered egy pici vízzel külön. Amikor egy kicsit hűlt a dara, összeöntöd a kettőt, így nem pusztul el benne az összes fontos anyag :) Tetejére fahéj, kakaó stb... Tuti nem marad éhes :D

2011. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 15 hónapos koráig BEBA HA 2-es tápszert vettünk. Utána próbálkoztam ezzel. Elsőre is szívesen ette, jól lakott tőle, semmi mellékhatása nem lett. Azóta 21 hónapos lett, még mindig issza lelkesen.
2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint:)

Kedves kérdező, bocs, hogy melletted beszélgetünk, de talán neked is hasznosak lesznek ezek az infok.

A foga hónapok óta folyamatosan jön, erre nem foghatom a hirtelen rossz alvást. Annyit azért még mondok, hogy nagyon rossz evő és az elmúlt napokban nagyon figyeltem az étkezésére, szinte megtömtem és így végre a megszokott mennyiséget ette. Mellette párhuzamosan váltottam a tejitalra, és a harmadik, hogy nem feküdtem be a szobájába, mert most 2 hétig ezt csináltam, hogy ne ordítson. Az lett belőle, hogy 2 nap alatt megszokta, hogy ott vagyok és követelte, hogy ott feküdjek egész éjjel a földön az ágya mellett. Ezt megelégeltem és hagytam sírni, elmondtam neki, hogy ha 14,5 hónapig ügyesen tudott egyedül aludni, akkor ezek után is menni fog.

Jól elkanyarodtam a témától.:)

Tehát, így nem tudom eldönteni, hogy mi az éjszakai ébredés oka. Talán a foga, talán az éhség, talán az időjárás, talán csupán a hiszti ami a legvalószínűbb, de ezek szerint a tápszer kilőve.:)

Akkor visszatérünk a jól bevált DM-hez:)

2011. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ!!!
2011. jún. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!