Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok lökött?

Csak én vagyok lökött?

Figyelt kérdés
Négy hónapja szültem. Kb egy hónapja rajtam van a szépítkezhetnék. Nem vsiezm túlzásba, csak egy kis szemceruza és spirál. És nem akkor, ha leugrunk a babával a közértbe, hanem nagyobb programokon. Ilyenkor szeretek csinosan felöltözni, úgy, mint régen. Soha nem volt még nekem ennyire fontos, hogy a nőnek érezzem magam... Ugyanakkor az utcán folyton azt látom, hogy csinosan felöltöztetett babákat mackóalsós, kócos copfos anyukák tolnak. Akkor most ki viszi túlzásba? Én a pipiskedést, vagy ők a maguk elhanyagolását? Ti is szeredtek csinoskodni, annak ellenére, hogy anyukák lettetek?
2009. okt. 5. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én is 4hónapja szültem-sminkben.én úgy éreztem jól magam,és kész.legalább bátran mutogathatom a szülésnél készített képeimet. :) szülés elött,de utána sem mentem ki az utcára smink nélkül.szerintem is lehet rá idöt találni,5-10 perc az egész.szerencsére már csak 2kg van rajtam,úgyhogy a régi ruháimat tudom hordani.. :)
2009. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönömmindenkinek a válaszát! Nem tudom, ki pontozgatott, én a zöldet nyomogattam! :)

Félre ne értsetek, én is copfban hordom a hajam, és melegítőben megyek sétálni, de nem vagyok szakadt meg kinyúlt ruhás meg igénytelen. Szóval ezekre az anyukákra gondoltam. Nálunk a lakótelepen annyi van , hogy ihaj! A legbolyhosabb, kitérdesedett gatyáikban járnak és fakult pólóban. És nem azért, mert csórók, azt látom a babakocsiról. :)

Örülök, hogy nem csak én pipiskedek, ezek szerint rossz helyen lakom, ez a toplák mamik lekótelepe XD

2009. okt. 5. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!