Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy hete voltam a barátomm...

Kb. egy hete voltam a barátommal úgy, hogy szűz vagyok és csak ugy próbálgattuk hogy tágulok-e és 2-3 cm ment be és akkor ugy lökött! Az a gond h elfelejtettem mikor volt a mensim és szerintem valamikor most kéne megjönnie? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem véreztem az akció utáán sztem nem is ment át a szűzhártyán? most nem tom mit csináljak! irjatok lécci!
2009. febr. 18. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Felelőtlen kis hülye...Megérdemelnéd, hogy az legyél!
2009. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

vedekeztetek vagy nem? Ovszer, vagy valami?

Ha nem vedekeztetek akkor akar terhes is lehetsz...

2009. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok a friss apukához! :)

Már tudja, hogy apa lesz? :DDDD

2009. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
deh nem élvezett el!!!!
2009. febr. 18. 20:37
 5/21 anonim válasza:
100%
Az előváladék is tartalmazhat spermiumot/kat, és mint tudjuk, akár egyetlen spermium is megtermékenyíthet egy érett petesejtet :)
2009. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Szia!


Elsőször is.Ne foglalkozz az első reagálóval.Buta.Csak ijezgetni akar téged.

De , ami most nagyon fontos, hogy tessék elmenni orvoshoz.Nem vicc.

Gondolom rögtön arra gondolsz, hogy nem megyek el, mert anyu, apu megtudja.Ha nem szeretnéd, hogy megtudják, akkor kérd meg barátnődet vagy a barátodat, hogy kisérjen el, hogy ne legyél egyedül, amikor az orvossal beszélgetsz.Az orvos neked is és a barátodnak is el fog mindent mondani.

De a terhességnek a valószínűségét nem lehet így felmérni, mert itt senki nem orvos és azt sem tudjuk, hogy a párodnak mennyi esze van , ahhoz, hogy kivegye, akkor , amikor már közel jár a dologhoz vagy nem.

De sok esetben ez nem számít, mert már az előváladékban is van ondó.

Tudom most ideges vagy és azt a választ várod, hogy nem, nem vagy terhes, de nem fog senki ezzel megnyugtatni téged.

Ha nagyon ideges vagy, akkor annyit tudok neked mondani, hogy vegyél egy tesztet(kb 700-800 ft és percek alatt megkapod a választ, de a legjobb reggel megcsinálni) és sok-sok óvszert.

Ezt nem szabad ilyen felelőtlenül csinálni, mert mindíg csak idegeskedni fogsz.Próbáljatok meg egy kicsit nyugodtabban és higgadtabban állni ehhez a dologhoz.

Én arra kérlek téged, hogy miután vettél tesztet, akkor is menj el orvos, mert ha a korod megengedi, akkor ír fel neked fogamzásgátlót.

Remélem, hogy megfogadod a tanácsot, mert az csak neked fog segíteni.

2009. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszi!!!!:)
2009. febr. 18. 20:40
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha védekeztetek nincs gáz és akkor sem ha nem élvezett beléd!
2009. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az a gond h télleg felelötlenek voltunk és nem védekeztünk deh mondom a szűzhártyűn nem hiszem h átment! deh mindenképpen elmegyünk orvoshoz akármilyen gyorsan lehet! köszi!
2009. febr. 18. 20:42
 10/21 anonim válasza:
100%

Örülök neki, hogy elmentek dokihoz...legyél erre büszke, hogy megteszed.Sajnos sok lány nem meri megtenni.

Szia

2009. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!