Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy hete voltam a barátomm...

Kb. egy hete voltam a barátommal úgy, hogy szűz vagyok és csak ugy próbálgattuk hogy tágulok-e és 2-3 cm ment be és akkor ugy lökött! Az a gond h elfelejtettem mikor volt a mensim és szerintem valamikor most kéne megjönnie? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem véreztem az akció utáán sztem nem is ment át a szűzhártyán? most nem tom mit csináljak! irjatok lécci!
2009. febr. 18. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hatha en egy kicsit megnyugtatobb valasszal tudok rajtad segiteni. SZerintem nem vagy terhes, mert en is ugyan ebben a cipoben jartam kb. ket honappal ezelott! Igaz tolem is es a baratomtol is felelotlenseg volt, ovszer nelkul de tanultam a hibambol, es nem szeretnem ugyan azokat az erzeseket felelmeket attelni mint akkor! Ugyhogy nem jo jatszani a tuzzel! Mert sosem tudod, hogy mikor jon ossze egy baba! De azert en is azt tudom tanacsolni mint az elottem levo szemely, hogy minnel hamarabb menj el az orvoshoz, es kerdezetek ki az o velemenyet is!
2009. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
kösszi neked is! Mi is igy gondoljuk! Sztetek ha én holnap elmegyek nőgyógyászhoz bejelentkezésnélkül és megkérdezem h mit lehet tenni vagy most mi lesz akk fogad?
2009. febr. 18. 20:56
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem fogadni fog, vagy max kerj egy beutalot a hazi orvosodtol biztonsag kedveert! En sem kertem csak lazan elmentem, es elmondtam neki, hogy mit csinalt(unk)am, es mondta hogy ez igy nem joh! Menjek el a csaladi orvosomhoz es irjon fel valami fogamzasgatlot ha nem akarunk gumival vedekezni! En szemely szerint azert nem tamogatom a gumit mert en nem ereztem vele sokat! Es ugyan ugy a baratom is megmondta, hogy olyan mintha valami kesztyube du*na. Szoval attol meg van mas vedekezesi modszer is!
2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elcseszted, mert lekéstél a 72 órás tabiról...Miért 1 hét után jut eszedbe gondolkozni????????

1 hét múlva csinálhatsz tesztet, de ne lepődj meg, ha pozitív lesz. Nem ártana olvasgatnod kicsit és megtudnád, hogy az előváladékban is lehet sperma, ami elég lehet a megtermékenyítéshez.

Dokihoz hiába mész, már nem tud veled mit kezdeni, ha teherbe estél, mivel a tabiról lecsúsztál. Max. kideríti neked, hogy mi a helyzet. Aztán ha sikerült összehoznotok egy babát, vagy megtartod, vagy elveteted és viseled a következményeit. Ha nem vagy az, remélem tanulsz belőle és nem eszetlenül szexelsz a továbbiakban.

Szűz már nem vagy és attól, hogy nem fájt, nem véreztél, simán átszakadhatott a szűzhártyád.

2009. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem kamu kérdés?

Csak azért, mert lassan naponta van itt 3 ilyen.

Azt meg nem hiszem, hogy hirtelen mindenki az akció után találja meg ezt az oldalt.

Vagy csak olvasni nem szokott senki?

2009. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Pff lehet meg is érdemelnéd h terhes legyél...meg mi a f*sz az h "elfelejtettem mikor volt a mensim" kicsi husom azt naptárba kéne számolni! És mi az h "most kéne megjönnie?" Mi az honnan a fr*ncból tudjuk h neked mikor kell megjönnie? Haggyál már minket a hülye ostoba kérdéseiddel...

Ha nem tudod mik a szex következményei ne csináld és akkor nem kell majd ilyenen paráznod...Ennyi

2009. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet azért nem véreztél mert mar sérült a szűzhártyád, pl ha tampont használsz. És ha nem is szakadt még át, akkor sem tuti hogy nagyon vérzel, nekem volt csajomból pl egy csepp vér nem jött pedig én voltam az első fiúja minden téren. Mellesleg a szűzhártya nem 10 centi mélyen van hanem kb 3 centi mélyen. 72 órást lekésted, teszt már mutat eredményt, a helyedben nem lennék azért ennyire nyugodt főleg nem úgy hogy azt sem tudod mikor kéne menstruálnod. Meg mi az hogy a tágulást probálgattátok? Ügyesek vagytok...tipp hoppra 15 év alatti vagy.


22/f

2009. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába létezik a mondás:


" A szerelem elvakít "

... utólag meg már okos az ember...

Mi lesz a kicsi neve? :D

Én a Lilla nevet adnám neki ha lány :))

2009. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hibáztam tudom és hiddjétek el nagyon megbántam, deh azt viszont nem értem h miért kell rögtön leharapni a fejem, kitudja lehet h egyszer veled is megtörténi deh remélem h nem! Amugy meg holnapra van időpontom a nőgyógyászhoz akk már mindent tudok! amugy köszi mindenkinek! Syasztok!
2009. febr. 19. 19:18
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért írnak sokan így, mert 1 hónap alatt te vagy nagyjából a századik, aki ilyet ír. Volt olyan nap, hogy 3 lány is ilyet kérdezett (kettővel alatta volt az előző kérdés).

De olvasni aztán egyikük se tud. Te sem.

ELŐRE olvasni meg... mikor még lehetne a dologra készülni, netán óvszert venni, és nem kéne idegeskedni...


Írd majd meg az eredményt!

2009. febr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!