Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőeutanázia? Hallotatok...

Csecsemőeutanázia? Hallotatok róla?

Figyelt kérdés

Hallottátok a kecskeméti baba esetét? Olyan szörnyű.

Ti mit tennétek a szülők helyében?


2009. okt. 4. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottuk.
2009. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam.
2009. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélt róla a tv, de nem figyeltem, mi volt pontosan a baba betegsége.
2009. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2009. okt. 4. 19:27
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha tényleg nem lenne már remény, valószinű én is ugyanezt tenném. Biztos próbálnám a lehető legrövidebb időre csökkenteni a szenvedését.

A gyerekemre gondolnék, és nem magamra, hogy nekem milyen rossz lesz. Hanem a gyerekem ne szenvedjen tovább, ha nincs miért.

2009. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek a szülők kérésével.
2009. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Anyaként én azt gondolom, hogy az a szülő, aki ilyet kér, biztosan ezerszer átgondolta, és ezerszer halna meg inkább ő maga, csak hogy a gyermeke éljen. Ha a gyermekem menthetetlen lenne, és szenvedne, biztosan én is a legjobbat szeretném neki. És sok esetben a legrosszabb a legjobb...
2009. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én amúgy azt sem értem, hogy miért tiltott az eutanázia. Ne tartsatok szívtelennek, de ha aláírást gyűjtenének az engedélyezésére, én az elsők között lennék. Én sem szeretnék vegetálva élni. Tehát én nem ítélem el.
2009. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagy kín lehet ez a döntés a szülőknek és a következmény is, de a szenvedés megszüntetése menthetetlen betegeknél nem értem miért tiltott.

Én is engedném.

2009. okt. 4. 20:02
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nagy szenvedés a szülőnek a menthetetlenül beteg babáját látni! A babának sem ilyen életet kívánunk! A remény, hogy hátha később mégis történik valami, ami gyógyulást hoz, és a bizonytalanság érzése minden erőt felemészt. Nekünk nem volt alkalmunk dönteni, pici fiúnk megkímélt minket ettől a nehéz lépéstől. Ma sem tudom, mit tennék...
2009. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!