Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallotátok, hogy megszűnik a...

Hallotátok, hogy megszűnik a Sinlac?

Figyelt kérdés
Itt helybe már hetek óta próbálnak szerezni nekem a gyógyszertárba de mondták,hogy már nincs!Az egyik ismerősöm nagyobb városból tudott nekem hozni de ott is az utolsó volt és mondták is a gyógyszerészek,hogy ne írjon nekem ilyet többet a dokink mert már nem gyártják,megszűnik!Nagyon sajnálom mert én szerettem gyümihez,főzihez keverni és imádta a babám!
2010. dec. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hallottam, de sajnálom, az én kisfiam is szerette. Nem lesz vmi hasonló, amivel helyettesíteni lehet? nem mondták a patikában, miért szűnik meg? Remélem nem vmi káros anyagot találtak ebben is...
2010. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hallottam,hogy lesz-e valami hasonló és azt sem tudom miért szüntetik meg!Szerintem nem annyira keresett dolog ez!legalábbis akár hány babás ismerősömmel beszéltem egyik sem használja,volt olyan is aki nem is hallott róla még!
2010. dec. 11. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, én simán kaptam a gyógyszertárban a múlthéten.
2010. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az egyik patikában nekem is azt mondták,hogy nem tudják beszerezni,a másikban azt,hogy beszerezhető.ha megszűnik,az gáz,mert a tejfehérjére érzékeny fiamnak csak ezt tudom adni.
2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam! Én is adom sűrítőnek főzelékekhez, gyümölcsökhöz, sajnálnám, ha megszűnne!
2010. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!