Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk egy olyan babának,...

Mit vigyünk egy olyan babának, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Rokonhoz készülünk, akiknél most lett meg a baba. Mit illik ilyenkor vinni?

Gondoltam popsitörlőre, fürdetőre, ilyesmikre, mert az mindig kell. De nem tudom, hogy milyet használnak, vagy egyáltalán használnák-e amit viszünk.

Köszi a segítséget.


2009. okt. 4. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor két bevált gyakorlat létezik:

-Felhívod a szülőket és megkérdezed, mi az amire még szükségük van, azért, hogy ne vigyétek a hatodik tonna popsitörlőt a másik 5 tonna mellé

-Vesztek babakupont pl a Brendonból, és azon azt vesznek a szülők amit szeretnének :)

2009. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk vigyél a szülőknek egy csokit,vagy egy pilató kekszet.A babának csörgőt,vagy vigyetek neki ilyen kupont.Vagy vihettek pelenkát,vagy esetleg egy 2000 forintot,abból azt vesznek a szülők amit akarnak:)
2009. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp a baba kupont ajànlanàm ebben az esetben.
2009. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Cumis üveg aventes a legjobb kicsi is meg a nagy is jól ön akár később mindjuk 2 éves korig jó, mármint azt 3-4 havonta úgyis cserélni kell. Popótörlő én a neogranormonosat szerettem, de mondjuk azt anyukának vihetsz intimtörlőt. A texlil pelenka is jó ha minden asarokban van egy a bababüfi miatt kb 1 éves korig kell.Anyukának vehetnél egy teljesen üres könyvert amibe naplót írhat, nem kell olyan babás flancos,kevés bennük a hely! Aztán a babazokni is jó ötlet, jön a hideg, bár még nem tipeg, de lehet olyan pufis talpú, a méret kicsitől a nagyig!Mondjuk vehetnél egy sorozatot minden méretben és még nevetnétek is rajta :)
2009. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örültem annak, amikor én kaptam ajándékot a kisfiam megszületésekor. Nem egy 20. cumisüveget kaptunk, hanem egy kis sütis és egy csokor virágot.
2009. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

vegyél olyant ami később fog kelleni neki és még tuti nincs.

Én nemrég vittem sógornőméknek pl. etető tálkát, kanalat. Esetleg babanaplót, de a kupon is jó ötlet,én is kaptam és nem fölös dolgot hoztak. Pelenkával az a baj, nem tudod milyent használnak. Esetleg hívd fel és kérdezd meg miből milyen márkát szeretnek.

2009. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg valami utalvány a legjobb. Abból azt vesz amit szeretne.

A cumisüveg nem biztos, hogy jó ötlet, mivel az én babám még soha sem használta (valószínű nem is fogja), pedig már 9 hónapos.

2009. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aminek mi legjobban örültünk: kapott a kisfiunk egy piros, igazi bőr, kisméretű focilabdát, Puma márkájút. :-)) Igaz, hogy még két év, mire érdekelni fogja, de szerintem ez olyan jópofa kis ajándék. :-)) Persze csak kisfiúnak.
2009. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én kaptam több nagyobb méretű ruhácskát, azok most jól jönnek. A barátnőm hozött bodykat 7 darabot. Az nagyon jó volt. Pelenkát is kaptunk, az is jól jött (nagyon drága), a tálka-kanál is jó ötlet, esetleg játszószőnyeg, forgó az ágy fölé. Én babaápolókat nem vinnék, hacsak nem valami hipoallergén, hipersensitiv :)
2009. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a pelenkatortát(pelenkákból torta alakot kirakni)jopofa es egyben praktikus is.Adtam és kaptam is olyat.Ha érdekel emailbe küldhetek róla képet.
2009. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!