Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk a strandra? 9-10...

Mit vigyünk a strandra? 9-10 hónapos babának.

Figyelt kérdés
Naptej, úszópelus, kalap, ezeken kívül. Légyszi írjatok egy rövid listát arról, ami biztosan kell, nehogy valami kimaradjon a cuccunkból! Így elsőre bizonytalan vagyok :-) Köszi!
2009. júl. 6. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vittem az enyéimnek olyan beleülős úszógumit, homokozós vödröket, lapátokat, labdát.Ennyi jut hirtelen eszembe
2009. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
játékok, cserepelus, uszópelus, úszógumi, törölköző. naptej, kiskalap. csere ruha. innivaló, rágcsálnivaló /pl babakeksz, ilyesmi/ ha egész nap kint lesztek, akkor a kajás cuccok is. mikor mi nyaraltunk, én vittem neki a főzeléket és a gyümölcsöt üvegeset. kistányérját kiskanalat,előkét és a strandon evett szépen az ölemben. nagyjából ennyi cuccot szoktam neki vinni.
2009. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
babakocsi,pléd,türcsi (2 db),textil pelus(4-5 db),előke,kanál,tányér,bébikaja-főzis,gyümis,esetleg kajamelegítő,popsitörlő-gyors tisztításra,víz teának-pótlás,tea por ha nem iszik vizet,játékok,fürdős cuccok-uszópelus,naptej,úszógumi ha kell,vízi játékok,kalap,csere ruci,banán,narancs alma-vmilyen gyümi,babakeksz v köles golyó
2009. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!