Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is el szokott szakadni...

Másnak is el szokott szakadni a cérna, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Más se bírja türelemmel,ha gyereke órán át üvölt, vagy végig babusgatja, vigasztalja?
2009. okt. 3. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha beteg, valami baja baja, van, akkor természetesen ölbe veszem, vigasztalom. Ha csak hiszti, akaratoskodik, nem az van amit ő szeretne, akkor nem foglakozom vele. A kisebbik lányom volt a hisztisebb, ő 3 éves korában tényleg bírta 1 órán át. Ha csak észrevette, hogy ránézek, már "belehúzott" még egy kicsit. Kb 3 hónapig tartott ez az időszak, aztán rájött, hogy nincs értelme.
2009. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Johogy, ne aggodj! En pedagogus voltam azelott. Most hogy megszuletett babam, egesz nap itthon vagyok, a ferjem reggeltol keso estig dolgozik, nagyszulok tavol. Nem szamithatok senkire. Van hogy annyira kikeszit az uvoltesevel, hogy legszivesebben megfojtanam :)

Neha alig varom, hogy elaludjon az uvoltese utan, hogy elszivhassak egy dugi cigit.

Tehat nyugi, nem vagy egyedul.

2009. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

hát én eddig sem voltam a türelem mintaszobra, de az első 3 hétben szenvedtem, annyira nem bírtam idegekkel a sírását:( mindig vele együtt sírtam...

mostanra már kezdem megszokni...:)

2009. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is totál kész tudok lenni tőle.Vááá!Most is ezt játszotta elavásnál és én már majdnem felrobbantam.Azokon a napokon amikor alap nyűgős estére közel vagyok ahoz h kiugrom az ablakon.De ilyenkor azzal nyugatatom magam h nagyon akartuk ŐT és h sokat vártunk rá.
2009. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az enyém 3x üvöltött több mint fél órát (de ez óráknak tűnt) a tíz hónapja alatt. Az első kettő egy hónapos kora körül volt... Kikészültem... Betettem a babakocsiba és felkapcsoltam az 1500 wattos lámpát, és addig ordított és nézte a fényt, amíg elalaudt... Egyszerűen semmit sem tudtam tenni, se ölben, se cici, semmi nem nyugtatta meg.


A 3. ilyen eset 8 hónapos korában volt, vendégségben voltunk, de akkor éreztem már rajta hogy lázas... Végig sétálgattam vele, amig elaludt a vállamon... De biztos lesz még ilyen... és igen, nagyon nehezen viselem amúgy.

2009. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Mióta megszületett, én GYŰLÖLÖM az éjszakákat.

Szó szerint!


Mert minden éjjel van valami "műsor" és az őrületbe kerget már vele.

Múltkor hajnali kettőkor játszani kezdett a kiságyban.

Szerinted milyen szinten voltam ideges?

Amikor még nyugodt voltam, próbáltam visszaaltatni, akkor ő hisztis lett... aztán már én is...

Kiraktam a nappali közepére, és elmentem megmosakodni hideg vízzel, nehogy felrobbanjak! :-)


Próbára teszik az ember utolsó idegszálát is, az tuti!


Amikor viszont beteg, vagy fáj valamije, és azért sír, na olyankor babusgatás van, és az ordítás időtartamától függően én is bőgni kezdek... (mondjuk úgy két óra aktív fájdalmas üvöltés után, a tehetetlenségtől én is bőgni kezdek...)

2009. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a 21:21-es vagyok. Az éjszaka nálunk sem telik el műsor nélkül, de szerencsére nem ordít, csak nyöszörög (de ha nem csinálok semmit, átcsap sírásba). Nálunk is gyakori, hogy játszani kezd. Szerencsére én ezt általában derűs képpel (és jó álmosan) bírom nézni... aztán ha fárad, kap egy kis tápszert, és két percen belül alszik reggelig:)
2009. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Sajna én is pont tegnap éjjel jártam így. 3tól 6ig üvöltött, dobálta magát, egy éves. Nem tudom mi lehetett, de szerintem a foga. Egy darabig babusgattam, cicizett, de már majd leeset a cicim és nagyon ki voltam fizikailag meg idegileg. Rákiabáltam, hogy hagyja abba, szegénykém erre még jobban sírt, vele én is. Végül beleraktam a kiságyba és rácsuktam az ajtót. 20 percet sírtunk külön, majd mikor lenyugodtam visszamentem, magam mellé vettem, ahol álomba szipogta magát. A ma éjszakánk félek, hasonló lesz. Nem könnyű, de szerencsére csak ritkán van ilyen.
2009. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak:Miért csuktad rá szerencsétlenre 20 percig az ajtót?Nem igaz,hogy nem sajnáltad?Milyen emberek vannak...megdöbbentő.Biztos valami baja van ha ennyire sír.
2009. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

21:54esnek. Azért mert ki voltam merülve idegileg és fizikailag. Te biztosan egy szuperanyuka vagy, aki 0-24 ig bírja, vagy inkább szerintem nincs is gyereked. Sajna egyedül vagyok a bébire és néha úg érzem, nem bírom tovább. Annyi baja volt, hogy jött a foga és nagyon sajnáltam szegényt, de 3 /!/ órán át vígasztaltam és igen, elszakad a cérna. Van ez így, legalábbis aki ember annál előfordul.

Nem mentegetőzök, nyilván nem tudod milyen érzés ez és vagy két családnyi ember + egy apuka áll haptákban és lesi minden kívánságodat. Örülj neki és ne szólj le egy olyan anyát, akiről halvány lila gőzöd nincs mit kiáll a gyermekéért!!

2009. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!