Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem "tiszta ideg" a 2...

Nekem "tiszta ideg" a 2 hónapos babám. Hát nektek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék, hogy más babája is "tiszta ideg" -e?
2009. okt. 3. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát te tuti nem vagy normális! Szegény baba. Már ha egyáltalán van babád, mert ezek után azt is kétlem.

Szerintem keress egy fórumot, ahol hasonló lököttekkel társaloghatsz, ne itt húzd fel az embereket!

2009. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem te tetted fel régebben az a kérdést, hogy miért nem értik meg annyian mekkora kincs az anyatej?

Elég silány lehet az életed, ha ilyenekkel szórakozol...

2009. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam. Kösz, hogy a tmánál maradtál! :)
2009. okt. 3. 17:19
 24/25 anonim ***** válasza:
Az én babám IGEN,IDEGES HA NEM KAP KAJÁT! Képes hisztizni érte. De ez így természetes.
2009. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia


Én vagyok,aki megkérdezte,hogy mire is gondolsz.....

Szerintem nem azért vagyunk itt,hogy "beolvassunk" egymásnak,hanem,hogy segíthessünk,ha tudunk valamiben,az-az egymáson.. Én is ezt próbáltam...,és ha te tényleg ideges lettél volna, nem segített volna még az is,ha valaki még ennek fejében be is olvas neked...Legalábbis szerintem..


Na mindegy....

További jó szórakozást neked!

Na azért jó babázást is..!!! :)


Üdv.:egy 2 hónapos nem "tiszta ideg" baba anyuja :)

2009. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!