Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem "tiszta ideg" a 2...

Nekem "tiszta ideg" a 2 hónapos babám. Hát nektek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék, hogy más babája is "tiszta ideg" -e?
2009. okt. 3. 08:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te vagy tiszta ideg? Ha tele a kis pocija, ha ki van pihenve, és ha foglalkozol vele, akkor nem lehet "tiszta ideg". Már maga a megfogalmazásod is ingerlő.
2009. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Neked nincs mivel lekötnöd magad? Nem kéne inkább azzal a gyerekkel foglalkoznod, minthogy ilyesmiket kitalálsz? Tiszta szánalmas vagy egyébként, és nem volt poén ez az egész. Milyen jó, hogy te ennyire unatkozol. Biztosra veszem, hogy mögötted rohad a lakás, és áll a mosatlan!
2009. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
na-na , azért nem e fajta "beolvasásra" gondoltam, kedves jelenlegi utolsó! :) Egyébként alszik a baba, megy a mosógép , és már porszívóztam, köszi:)
2009. okt. 3. 10:30
 14/25 anonim ***** válasza:
Erre vagy kíváncsi? Húúú de gáz.....
2009. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
:)
2009. okt. 3. 12:37
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas lehet az életed...
2009. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
nem az :) sőt:) De azt a választ nem fogom felpontyozni, ami nem is a tmába illik:)
2009. okt. 3. 12:40
 18/25 anonim ***** válasza:
Tényleg? Megijesztesz.
2009. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég ostoba lehetsz.Legközelebb mire leszel kiváncs? Baj-e, hogy kiestél a 3.emeletről pedig nem is?????????
2009. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát ha kiestem volna, nem itt írogatnék:)) De már röhejes, amibe átment ez a kérdés. Az eredeti "tervem" az volt, hogy szerintetek milyen az, ha valaki "tiszta ideg" jelzővel illeti a babáját, mert engem nagyon nyomaszt. Ennyi. Köszi a normi válaszolóknak, és szép napot mkinek!!:)
2009. okt. 3. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!