Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem "tiszta ideg" a 2...

Nekem "tiszta ideg" a 2 hónapos babám. Hát nektek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék, hogy más babája is "tiszta ideg" -e?
2009. okt. 3. 08:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekünk nem.
2009. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3 hónapos, vannak napok, amikor túlpörgi magát és a fáradtságtól rettenetesen feszült, de ma még csak alszik eddig. Remélem, jó napunk lesz és nektek is!
2009. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk is 2 hónapos a kicsi.. :)

Konkrétan mire gondolsz?

2009. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ha éhes tiszta ideg, ha altatni kell tiszta ideg. 2 óránként enni kell adni neki és nem láthatom miatta délután a kedvenc sorozatomat :(
2009. okt. 3. 09:37
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te vagy a tiszta ideg, hogy nem nézheted a kedvenc sorozatodat a gyerek miatt...

No comment....

Persze, ha ez nem csak egy unatkozó ember kérdése.

2009. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, érdekes, amit írsz!

Ideges, mert éhes. Ilyen nincs! Te gondolod idegesnek! Egyszerűen hangot ad annak, hogy éhes! Etesd meg, ha éhes! Mit érdekel a sorozatod? Nem is értem, mi a fontosabb, a babád, vagy a sorozatod? A baba megérzi, ha az anyja feszült, ideges, ő is ilyen lesz! Ha kiborulsz egy sorozat kihagyása miatt, akkor ne csodálkozz, ha a baba feszült!

2 gyerekem van, az esti híradón kívül semmit nem nézek, egyrészt, mert még háttérnek sem kapcsolom be a tévét, másrészt ezer dolgom van, minthogy tévét nézzek. Éjjel lenne időm rá, de akkor mg inkább alszom! Egyébként van videó is, oldd meg azzal a soroztnézésed!

2009. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. De ez legyen a legnagyobb problémád.
2009. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény baba...
2009. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia


-én kérdeztem meg,hogy pontosan mire is gondolsz...

Nálunk olyan is volt,hogy egy-másfél óránként is szólt,hogy ő milyen éhes is... :) Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan,hogy nem tudsz tőle tv-t nézni,mert etetsz... Már csak ezért sem,mert ha eszik általában csöndben van,neked meg van szemed,és füled,hogy közben nézd a sorozatodat,ha ez annyira lényeges.. Nekem is vannak kedvelt sorozataim..,de nekem sikerül kaja közben is néznem úgy,hogy közben a babámra is figyelek..!!! Ettől még ő nem ideges,mert éhes,csak jelzi,hogy adjál neki enni! Nem lehet,hogy fáj a pocija,és azért nyugtalan a kicsi?

2009. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Megírom őszintén azért tettem fel így a kérdést, mert kíváncsi voltam hogy van-e valaki, akinek nem természetes, hogy egy 2 hónapos baba "tiszta ideg"?De senki nem mert "beolvasni"....a sorozat meg csak "ráadás" volt a drámai hatás kedvéért....
2009. okt. 3. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!