Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyuka mossa a pár...

Minden anyuka mossa a pár fogú babája fogát?

Figyelt kérdés
Kérlek, legyetek őszinték itt, névtelenül velem :) Az én lányom még csak 10 hónapos, 3 foga van, de elképzelni sem tudom, ki hogy mossa/dörzsoli a babája fogát. Az enyém száját pajszerrel sem lehet kifeszíteni. Ha csak közelítek, hogy bekukkantsak, azonnal zárja szorosan a száját, és elfordítja a fejét. Olvasom, hogy van aki már 6 hónapos kora óta mossa a babája fogát. De hogyan?????
2009. okt. 2. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én síma sörtés babafogkefét vettem, 8 hónapos kora óta mossuk. 10 hósan mosta ő először, a kezébe adtam a szájába vette én pedig a kezecskéjét mozgattam, hogy sikálja a fogait, nagyon tetszett neki a hangja. Mi így mossuk.
2009. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
) hónaposan bújt ki a foga,azóta mossuk.A DM-be vettem MAM puha sörtés fogkeféjét kb.650 Ft volt.A másik vége pedig ínymasszírozós.Este fürdésnél megkapja és boldogan rágcsálja mind a két végét.Én is átdörgölöm neki és kész:)
2009. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:9 hónaposan:)))
2009. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!