Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fél éves babámnak megy a hasa, holnap viszont utaznánk külföldre egy hétre. A gyerekorvos ma már nem rendel. Zöld híg széklete van, de nem bűzös. Nem tudom, hogy mitől lehet. A gyümölcslétől lehet? Ez két napja tart, azt hittem, mára teljesen rendben leszünk. (Egyébként zöldségeket, gyümölcsöket, tápszert rendesen elfogadja, nincs az étvágyával gond, és a kedvével sincs semmi baj, olyan, mint máskor). Az utazást nem tudom lemondani, vagy eltolni, repjegy, szállás, kocsi lefoglalva. Mit tennétek a helyemben? Ügyeletre menjünk?
2009. okt. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Védőnőt hivd fel, kérdezd meg tőle szerintem.
2009. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, ugorj be Vele az ügyeletre, valszeg semmi baja, csak a saját lelked megnyugtatása miatt azért tedd meg.
2009. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom,mondani,hogy mutasd meg az ügyeletnek a kakival együtt,hogy lássák azt is.nem hiszem,hogy baja lenne,de ne kint derüljön ki eetleg mégis.
2009. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmü, biztos ami bitzos, ügyelet!

Na meg Normaflore

2009. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megvárjuk apát, elszaladunk az ügyeletre. közben beszéltünk a dokival, azt mondta ő is, hogy biztos ami biztos vigyük el, egyébként meg normaflore. :)köszi még egyszer!
2009. okt. 2. 15:26
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer, elvittük a dokihoz, egészséges a baba, azt mondta, még normaflore sem kell, csak több folyadék, mert lehet elkapott valami kis vírust, azt mondta, pár nap alatt rendeződik. így már nyugodtan indulok.
2009. okt. 2. 20:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!