Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznosnak találjátok az...

Hasznosnak találjátok az anyuka Facebook csoportokat, nektek segítenek?

Figyelt kérdés

Beléptetek Facebook csoportokba terhesen, kisbaba, bölcsis mellett? Én beléptem, de hamar menekültem, nem is fogok visszalépni. Ami ott megy, az ijesztő. Tényleg ilyen sok a frusztrált, mindentudó ősanya, momzilla, Karen? Nevezzük akárhogyan. Vagy én léptem be "rossz" csoportokba, pechem volt?


Itt gyakorin viszont kaptam már sok hasznos tippeket. Például hogy vegyek Peri bottle-t, vagy milyen hordozási tanfolyamra érdemes menni. Jól esik, hogy nem vagyok egyedül a kérdéseimmel, kihívásaimmal, sokan segítettek már itt, nekem hasznos, inkább, mint a Facebook csoportok.


Melyiket preferáljátok az online tipp/segítségkérésben?



tegnap 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
En meddosseg alltal leptem be csoportokba.. es hihetetlen hogyan szeditik egymast a nok a negativ tesztekkel " pedig ott a csik es pozitiv" kozbe meg sehol semmi
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem meg pont, hogy itt mutatja ki a foga fehérjét 100.000 Momzilla :D lehet, fbn ugyanazok írnak, de arccal és névvel ezerszer normálisabbak az emberek altalaban, én így látom.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt is, ott is kaptam segítséget, sőt face csoportból lett két barátnőm is. Szóval szerintem teljesen ember függő. Engem a szuper anyuk meg a túl okoskodók hidegen hagynak teljesen. Azok mindenhol vannak. Velem a többség tök kedves volt.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez csoport függő, meg érzékenység függő és ugye attól is függ mennyire akarsz szembe menni az árral.

Ha egy ilyen csoportba kiírod, hogy "segítség csak peppa malacra eszik a gyerek, pedig eddig más mesét is hajlandó volt nézni kakaós tészta evés közben", akkor az tátott szájjal a f. erdő. Erre sehol se várjon semmi jót az ember.


Nekem azért adnak ötletet, segítséget ezek a csoportok.

A gyakorit inkább elméletibb kérdésekre használom, nem arra, hogy megtudjam konkrétan kinek melyik pelenka jön be.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott. Ha olyan kérdésem volt, ott volt a gyerekorvos és a védőnő. Másfanta kérdésem mondjuk nem volt, bíztam magamban és éreztem hogy jól csinálom a dolgokat. Itt volt a férjem. Iskolát kezdtem el csinálni a 3 év alatt, fél idős egyetemista voltam mikor 3 lett. Az anyuka csoportok semmilyen haszonnal nem szolgáltak volna nekem, csak idohuzas. Van aki sorsrarsakat keres ilyen csoportokban, én még sose éreztem jobban magam attól, hogy másnak is szar.
tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem léptem be egyikbe sem. Illetve terhesen még az xy kórházban szültem csoportba, ott is név nélkül kérdeztem, aztán léptem is, nem olvasgatok, nem válaszolok másnak sem. Saját fb-on igazából már semmiféle tevékenységet nem csinálok, a kamuprofilom pedig nem alkalmas rá, hogy belépjek ilyen csopikba, mármint ha akarnék, de nem is akarok.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem léptem be, nem is akarok. Két tapasztalatom volt, egyik tesómmal, tanácsot kért, mert válogatós volt a fia kicsinek, hát kb széttépték, meg mindennek elmondták, teljesen mindegy volt, ki milyen álláspontot képvisel, tesóm volt a sz*r.

A másik egy barátnőm esete, aki mindent követett, ami ilyen csopikban trend, kb megszállott, meg felvette az anyaság a személyiségem egyetlen aspektusa viselkedést.


Nekem, ha tanács kell, ott az orvos, védőnő, ismerősök, nem fogok vadidenek szavára adni.

tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!