Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap megmértem 14hós kisfiam...

Tegnap megmértem 14hós kisfiamat, és pont 10kg volt. De az egy éves tanácsadáson 10,2kg volt. Mitől fogyhatott? Nagy baj?

Figyelt kérdés
Reggeli 200ml táp+pár falat szendvics. Tízórai gyümölcs+fél joghurt. Ebéddel hadilábon állunk, mert keveset eszik. Megunja. Uzsonna 1krémtúró+ májkrémes kenyér. Vacsi valamilyen kenyér+ 240ml táp.
2009. okt. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan többet mozog. Ennyi deka ide vagy oda szerintem nem számít. Az ebédnél próbáld egy kicsit, hogy többet egyen. Nálunk többet ebédel, ha a tízórait hamarább (9 óra után) adom oda neki.
2009. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 40!dekát fogyott,mert elindult.Makk egészséges.
2009. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, normális! Ilyenkor rengeteget mozognak az első évhez képest.

És persze ennyi még mérési hiba is lehet. Gondolom, nem is ugyanazon a mérlegen mérted.

Arra figyelj, hogy kilókat azért ne veszítsen. De ezt úgyis látnád rajta.

2009. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyformán mérnek a mérlegek. Ha nem ugyanazon mérted akkor ez a magyarázat. Apukám bébimérlegek kölcsönzésével (is) foglalkozik. Még akkor is lehet eltérés ha ugyanaz a márka ugyanaz a típus.
2009. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!