Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éven felüli babátokat...

Egy éven felüli babátokat szoktátok még otthon méregetni? Vagy csak tanácsadáson?

Figyelt kérdés
És ha igen milyen mérlegen, babamérlegen, vagy a sajátotokon?
2010. nov. 3. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sosem mérem. Nem maradna meg rajta úgysem.
2010. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a saját digitális mérlegünkön mérem minden hónapfordulón. Simán megáll rajta. 15 hónapos.
2010. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt otthon mérlegem. Újszülött kora óta a védőnőnél mérem. Míg kicsi volt hetente-két hetente, aztán 1 éves kora után havonta mentem vele mindig. Már 2 éves, sajna nem tudom ezután hogy fogom mérni, mert a tanácsadás bölcsiidőben van. Amúgy én állítottam szobai mérlegre, de az többet mutatott mint a védőnőnél, ha csak nagyjából szeretnéd tudni akkor végül is megteszi. A védőnőnél olyan mérleg van, amiről le lehet venni azt a részt ahova a babákat fektetik és akkor földre téve rá tud állni a gyerek.
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már mióta 4 hónaposan visszaadtuk a mérleget (mert már elegem volt belőle) azóta csak a havi tanácsadáson mérik a babám. Elég az. Most egy hónapja nem hízott semmit, csak idegeskednék, hogy miért nem, persze tudom, mert elkezdte a nagymozgásokat. 11 hónapos
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan még csak 11 hónapos a fiam, de havonta egyszer, fürdés előtt ráállok vele a mi digitális mérlegünkre. Utána megmérem külön a saját súlyomat is, és monjuk nem grammra, hanem dekára pontosan azért lehet látni a gyarapodást. Üdv.
2010. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért kérdeztem, mert ahogy az utolsó válaszoló is írta, már én is tiszta ideg vagyok, mert nem hízik a fiam, sőt most még fogyott is, és szerintem a védőnő rosszul mérte, sőt a babamérlegen meg le sem tudjuk mérni, nem marad rajta, fél.Már gondoltam hogy itthonra beszerzek egyet, mert akkor le tudnám mérni rendesen, és megnyugodnék(vagy nem).De tudom ez már agyrém, egy éveset méregetni otthon, de olyan rossz evő szegény, és nem egy hízós fajta.
2010. nov. 3. 12:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem utolsó, hanem az az előtti válaszolóra gondoltam:-)
2010. nov. 3. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy éven felüli gyereknél már eszedbe se jusson mérleget beszerezni. Csak tényleg mégjobban idegeskednél rajta. Mi néha még ráültetjük a 11 hónaposunkat a babamérlegre, de hát izeg-mozog, normálisan nem lehet megmérni. Ennél még az is jobb, amikor a rendes mérlegre áll rá, kb.-re úgy is látszik a súlya. Az én fiam is rossz evő, de azért naponta nem méregetném az tuti.
2010. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónapos koráig méregettem otthon, utána már csak tanácsadáson, és az is ritkul ugye, mert 1 év fölött a következő a 15 hónap, aztán 18 hónap, aztán már csak 2 évesen kell menni, ha nincs semmi különös.
2010. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Digitális mérlegünk van, de mivel sajtkukac a kisfiam, ezért ráállok a mérlegre úgy, hogy a kezemben van, aztán nélküle. A különbözet az ő súlya. 13 hónapos múlt, havi 1x, mindig hónapfordulóján mérem.
2010. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!